• کدخبر: 50543
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

کسانی که مخلصانه به مردم و نظام اسلامی خدمت می کنند، بسیجی هستند

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا اسماعیلی تصریح کرد: بسیج ضمن حضور در همه عرصه ها نردبان هیچ گروه و حزبی نیز نمی شود.

به گزارشدیار عالمان، امام جمعه گلپایگان در خطبه های این هفته خود، ضمن دعوت نماز گزاران به تقوای الهی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان گفت: هرکسی که صادقانه و مخلصانه در راه انقلاب و نظام اسلامی، رهبری و ولایت حرکت کند، یک بسیجی است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا اسماعیلی با بیان اینکه بسیج به آحاد ملت تعلق دارد و فرزند و مطیع ولایت است تبیین کرد: لشکر مخلص انقلاب که با آن انقلاب اسلامی بیمه شده بسیج است، بسیج  ضمن حضور در همه عرصه ها نردبان هیچ گروه و حزبی نیز نمی شود.
وی ادامه داد: بسیج باید شاکله و یک دست بودن خود را حفظ کند و در انتخابات ها مراقب سو استفاده های احتمالی برخی جریان ها  برای جلو گیری از تفرقه و چند دستگی ها در میان بسیجیان باشد.
خطیب نماز جمعه گلپایگان وجود هیات های اندیشه ورز را نیاز بسیجیان برای آینده نگری انقلاب امری واجب توصیف و بیان کرد: این هیات ها برنامه های دشمن را در عرصه های مختلف رصد و در مقابل توطئه های دشمن برنامه ریزی می کند و درمقابل نقشه های دشمن را در هر صحنه ای و با هر تاکتیکی می ایستد.
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی ضمن گرامی داشت روز مجلس شورای اسلامی انتظار مردم از نمایندگان را ذکر کرد: هر نماینده باید شهید مدرس و آزاده باشد، بدون هیچ واهمه ای برنامه های انقلاب اسلامی را به پیش برد و به مردم خدمت کنند.
وی به مراسم پربرکت اربعین اشاره ودر خصوص حادثه انفجار روز گذشته تصریح کرد: اگر در راه امام حسین  (ع) همه ی جمعیت عظیم حاضر در مراسم اربعین قطعه قطعه شوند، دست از راه او بر نمی دارند و سال آینده پرشورتر در آن شرکت می کنند.
امام جمعه گلپایگان به سکوت رسانه های خبری جهان در مورد راهپیمایی اربعین خاطر یادآور شد: امام حسین (ع) را کشتند تا نامی از او نباشد، اکنون با سانسور بزرگترین راهپیمایی تاریخ، راه امام سانسور نمی شود.
حجت الاسلام اسماعیلی دولت را به برنامه ریزی وسیع تر و بهتر برای راهپیمایی اربعین سال آینده فراخواند.
وی در پایان از حضور پرشور مردم در ضبط برنامه قرآنی «درس هایی از قرآن» تشکر و قدر دانی کرد و آن را نشان از ذوق و فرهنگ قرآن در میان مردم گلپایگان دانست.
انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱