• کدخبر: 50584
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۷
  • چاپ خبــر
نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی

خبر لغو امتیاز دیار خودرو واقعیت ندارد/ فشار رسانه ای است

علی یختیار تبیین کرد: خبر لغو مجوز این شرکت واقعیت ندارد و در تاریخ ۲۵ آبان امسال مجوز این شرکت تمدید شده است.

به گزارش دیار عالمان، نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: خبر لغو امتیاز دیار خودرو واقعیت ندارد، فشار رسانه ای است
خبر لغو امتیاز دیار خودرو در هفته های اخیر با تیتر «دیار خودرو به دیار باقی شتافت» پس از حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و کمسیون اقتصادی مجلس در شهرستان، در چند رسانه خبری منتشرشد که احتمال واقعی بودن آن سبب افزایش نگرانی های مردم به خصوص خانواده های کارگران این کارخانه شد.
نماینده گلپایگان در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار ما که برای پیگیری دغدغه مردم گلپایگان و بررسی صحت و درستی خبر در دفتر وی حضور یافته بود، بیان کرد: برخی از رقبای تجاری دیار خودرو برای لغو مجوز این شرکت تلاش می کنند و در رسانه ها به هر عنوانی بر آن تاکید می کنند، اما خبر لغو مجوز دیار خودرو واقعیت ندارد و در تاریخ ۲۵ آبان سال جاری مجوز این شرکت تمدید شده است.
علی بختیار تصریح کرد: به اصلاح مدیریت در این شرکت معتقدیم تا مشکل تعطیلی کارخانه و حقوق های معوق کارگران و تحصن و اعتراض های آنان برطرف شود و با ساماندهی کارخانه سبب رونق بخشی به گوشه ای از اقتصاد شهرستان شود.
وی ادامه داد: امید است که با سرمایه گذاری مجدد، بتوانیم مونتاژ خودرو و سالن رنگ آن را در حد کارخانه مونتاژ شهر کاشان ارتقا دهیم تا گامی موثر در راستای اشتغال شهرستان برداشته شود.

photo_2016-11-27_08-12-40

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱