• کدخبر: 50635
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۷
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

یک روز در تقویم رسمی کشور به عنوان روز فقیه آگاه «آیت الله گلپایگانی» ثبت خواهد شد

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی خبر داد: مراسم بزرگداشت بیست و سومین سالروز رحلت آیت‌الله محمدرضا موسوی گلپایگانی در روز ۱۸ آذر ماه، هم زمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) در مسجد جامع گوگد، زادگاه این فقیه بزرگ عالم تشیع برگزار خواهد شد.

به گزارش  دیار عالمان امام جمعه گلپایگان گفت: یک روز در تقویم رسمی و فرهنگی کشور به عنوان روز فقیه آگاه و مرجع بزرگ جهان اسلام «آیت الله گلپایگانی» ثبت خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی امروز در ستاد برنامه ریزی بزرگداشت آیت الله گلپایگانی، که در فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: مراسم بزرگداشت بیست و سومین سالروز رحلت آیت‌الله محمدرضا موسوی گلپایگانی در روز ۱۸ آذر ماه، هم زمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) در مسجد جامع گوگد، زادگاه این فقیه بزرگ عالم تشیع با حضور مسئولان کشوری برگزار خواهد شد.

وی افزود: امسال را روز ۱۸ آذر روز گلپایگان نام گذاری شود اگرچه هفته گلپایگان طبق هماهنگی های صورت گرفته در جلسات قبل بیست و پنجم اردیبهشت بوده است.

امام جمعه گلپایگان از به کارگیری وسایل حمل و نقل عمومی از روستاها و شهرستان برای حضور حداکثری مردم در این مراسم خبر داد و یاداور شد: پنج کمیته، تدارکات، انتظامات، تبلیغات، فرهنگی، حمل و نقل از امروز برای برنامه ریزی این برنامه اقدام نمودند.

درج دیدگاه