• کدخبر: 50956
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۱ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
  • چاپ خبــر
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور

مشکل در انقلاب نیست/ مشکل برخی مسئولان هستند

گودرزی در کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی گلپایگان که امروز عصر در دانشگاه آزاد گلپایگان برگزار شد عنوان کرد: اعمال برخی مسئولان ربطی به اندیشه انقلاب ندارد و اندیشه انقلاب یک اندیشه متعالی است.

به گزارش  دیار عالمان، مسئول بسیج دانشجویی کشور با اشاره به رفتار مسئولان در اسلام و انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم بدانند آن کسانی که خارج از چهارچوب انقلاب اعمالی را انجام می دهند که ناشی از عدم باور و قبول انقلاب اسلامی است مشکل انقلاب نیست، مشکل برخی مسئولان هستند.
داود گودرزی در کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی گلپایگان که امروز عصر در دانشگاه آزاد گلپایگان برگزار شد عنوان کرد: اعمال برخی مسئولان ربطی به اندیشه انقلاب ندارد و اندیشه انقلاب یک اندیشه متعالی است.

وی با بیان اینکه وظیفه دانشجو همواره حفظ استقلال خود به عنوان پرچمدار بدنه ملت است یادآور شد: دانشجو باید در عین استقلال فکری و واقع بینی نه تنها از دیگران خط نگیرد بلکه به دیگران نیز خط بدهد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور با اشاره به کارکرد دانشگاه برای فضای سیاسی کشور به عنوان فضای ویژه برای بدنه جریان های سیاسی گفت: جریان های سیاسی در کشور ما بدنه ندارند و می خواهند با استفاده از ظرفیت دانشگاه دانشجو را به سمت خود بکشانند.

گودرزی با بیان اینکه دانشجو باید سیاسی باشد ولی اجازه سوء استفاده دیگران را از خود ندهد خاطرنشان کرد: دیدگاه جوانان و بازخوانی و بازتعریف انقلاب اسلامی یکی از ضروریات امروز است که باید با دید واقع بینانه جوان همراه باشد.

وی افزود: انقلابی بودن شاخصه مهمی است که اخیرا رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی بر آن داشتند و کسی که دشمنی دشمن و اصل استقلال کشور را زیر سوال می برد هیچ شاخصه ای از انقلابی گری ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی کشور با اشاره به زیر سوال بردن استقلال کشور توسط برخی افراد در زمینه تولید ملی، اقتصاد داخلی و غیره تصریح کرد: خط فاصله بین ما و دشمن باید شفاف باشد این در صورتی است که برخی سرپوش می گذارند بر روی این دشمنی ها که برای کشور بسیار خطرناک است.

گودرزی ادامه داد: اگر می خواهیم با نفوذ امریکا و دشمن در کشور مقابله کنیم باید بروظیفه خود که جهاد و روشنگری یا به تعبیر دیگر حرف زدن برای تبیین مسائل است آگاه باشیم.

وی  بهترین ابزار مقابله با دشمن را تقوا دانست چرا که دشمن از راه انحراف فکری اعتقادی وارد و در سبک زندگی تغییر ایجاد می کند.

مسئول بسیج دانشجویی کشور در پایان عنوان کرد: برای ما در ابتدا شبکه های مجازی یک تهدید بود ولی اخیرا تبدیل به فرصتی برای ترویج آرمان های انقلاب و اسلام نیز گشته است.

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱