• کدخبر: 51130
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۲۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

دشمن می خواهد از طریق فضای مجازی، جامعه را ملتهب نشان دهد

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به اینکه فضای شهرستان باید همواره علی الخصوص قبل انتخابات آرام و غیر ملتهب باشد اظهار کرد: آب اگر گلالود شود در این فضای نا آرام تنها دشمن ماهی خواهد گرفت.

به گزارش  دیار عالمان، امام جمعه گلپایگان گفت: دشمن می خواهد از طریق فضای مجازی، جامعه را ملتهب نشان دهد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی در نشست خبری اصحاب رسانه که به مناسبت هفته وحدت برگزار شد، با اشاره به اینکه فضای شهرستان باید همواره علی الخصوص قبل انتخابات آرام و غیر ملتهب باشد اظهار کرد: آب اگر گلالود شود در این فضای ناآرام تنها دشمن ماهی خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه انقلاب همچون نوجوانی است که هنوز نیاز به پشتیبانی دارد عنوان کرد: مسئولان احزاب و گروه ها باید از تخریب همدیگر و ایجاد اختلاف در فضای کشور بپرهیزند.

امام جمعه گلپایگان با یاداوری اینکه تضارب آرا و دیدگاه های مختلف در جامعه همواره امری ضروری است بیان کرد: بزرگترین برکت برجام این بود که دنیا فهمید امریکا عهد شکن است.

 

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به اینکه دوران ترس و اطاعت از امریکا گذشته است، تصریح کرد: خواسته همه مسئولان است که جلوی نقض کننده برجام بایستیم.

وی با یاداوری حوادث ۹ دی سال ۸۸ و اینکه همواره ریزش ها و رویش هایی در انقلاب بوده است گفت: در واقعه نه دی همه مردم به وحدت رسیدند.

امام جمعه گلپایگان افزود: سران فتنه قبل از اینکه مرگشان فرا برسد به دامان انقلاب برگردند و از مردم عذرخواهی کنند، مردم نیز باید همواره مراقب باشند تا فتنه های دیگری در انقلاب اتفاق نیافتد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به اینکه نباید از ۹ دی برای ایجاد تفرقه استفاده شود، بیان کرد: حادثه نه دی از حزب یا گروه خاص نبود و در این حماسه سازی تمام مردم از اقشار متفاوت برای حمایت از انقلاب و رهبری به میدان آمدند.

وی در ادامه یکی از ابزار دشمن برای تفرقه را مساله شیعه و سنی دانست و عنوان کرد: باید از حرف هایی که در جامعه اسلامی باعث ایجاد تفرقه می شود اجتناب کرد.

امام جمعه گلپایگان در پایان خاطرنشان کرد: امروز مهم ترین نیاز جامعه توحیدی مساله وحدت است که یکی از اکسیرهای مهم در جامعه برای تمام نسل ها است.

درج دیدگاه