• کدخبر: 51258
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۳۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
  • چاپ خبــر
استاد دانشگاه امیرالمومنین اصفهان:

استکبار با هدف اندلسی کردن ایران مشغول اجرای پروژه ۲۰۲۰ است

داوودی مطرح کرد: دشمن تغییر در اندیشه، ارزش، هنجار و فرهنگ را در دستور کار دارد تا بتوانند تغییر در رفتار جامعه به وجود آورند و عاشورایی دیگر را شکل دهد.

به گزارش دیار عالمان، استاد دانشگاه امیرالمومنین اصفهان گفت: استکبار با هدف اندلسی کردن ایران مشغول اجرای پروژه ۲۰۲۰ است.
داوودی امروز عصر در جمع پیشکسوتان بسیجی که در سالن بصیرت گلپایگان برگزار شد، تبیین کرد: طرح اصلی پروژه ۲۰۲۰ که در سه مقطع ۱۰ ساله و به طور کلی ۳۰ ساله طراحی شده و تا کنون دو مرحله از این پروژه با ناکامی غرب و فتنه گران داخلی مواجه شده است.

وی ادامه داد: دشمن تغییر در اندیشه، ارزش، هنجار و فرهنگ را در دستور کار دارد تا بتوانند تغییر در رفتار جامعه به وجود آورند و عاشورایی دیگر را شکل دهد و در نهایت ایران انقلابی اسلامی را اندلسی کند.
این استاد دانشگاه با اشاره به تفاوت جنگ نرم و سخت در بیان رهبرمعظم انقلاب، هشدار داد: در فضای مجازی اندیشه و ذهن ایرانی مورد هجوم قرار گرفته است، زیرا با تسخیر وو خراب کردن ذهن، فرد دیگر نمی تواند از ولایت، انقلاب اسلامی و خون شهدا دفاع کند.
داوودی  با بیان اینکه دولت پیوست فرهنگی ابلاغی رهبر معظم انقلاب را که  سبب ایجاد زیر ساخت فضای مجازی می شده است، اجرا نکرد، تصریح کرد: از دولتمردانی که بدونن هیچ زیر ساختی خواستار حضور مردم در فضای مجازی هستند نباید هیچ انتظاری داشت.
وی با اشاره به آثار سو و تبعات فضای مجازی گفت: ۶۵ میلیون گوشی در ایران وجود دارد که ۱۵ میلیون آن کالای قاچاق است و ایرانی ها پنج تا ۹ ساعت را درفضای مجازی به سرر می برند.
استاد دانشگاه امیرالمومنین اصفهان با بیان اینکه هر ۱۲ ثانیه یک نفر قربانی می شود، بیان کرد: شش هزار دختر بر اثر انتشار عکس پروفایلشان ضربه شدیدی دیده اند، ۵۰ هزارر پرونده در مورد جرایم فضای مجازی تا کنون تشکیل شده است و ۲۸ هزار نفر به دلیل ارتکاب جرم در این فضا زندانی هستند.
داوودی  با بیان اینکه فضای مجازی خطرناک ترین نوع جنگ نرم است، خاطر نشان کرد: جنگ سخت تمام شده است و نبرد آینده را فعالیت در عرصه فضای مجازی رغم می زند.
انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱