• کدخبر: 51443
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

خروش نهم دی، انقلاب را از زیر سلطه استکبار نجات داد

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی تصریح کرد: اگر بسیجیان به عنوان پیش قراولان ملت، پایداری و حضور به موقع در صحنه های مختلف انقلاب به خصوص خروش روز نهم دی مردم و تدبیر رهبری نبود، فاتحه نظام و انقلاب اسلامی خوانده شده بود و امروز کشور تحت سلطه استکبار بود.

به گزارش دیار عالمان، امام جمعه شهر گلپایگان در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مصلی شهرستان برگزار شد، گفت: ۹ دی یک واقعه به یاد ماندنی در دل تاریخ از بصیرت و هوشیاری مردم و تدبیر رهبر انقلاب است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیلی فتنه سال ۸۸ را یک توطئه بزرگ مطالعه شده استکبار جهانی و کسانی که از ملت و انقلاب ایران سیلی خورده اند، خواند و بیان کرد: دشمن به دنبال فتنه و فتنه گری است و برای اهداف شوم خود تا حدی پیشرفت کرد که از میان دوستان انقلاب یارگیری کرد.
وی ضمن انتقاد از کسانی که در حال حاضر نیز از عبارت فتنه و فتنه گر بر می آشوبند، ادامه داد: اگر بسیجیان به عنوان پیشقراولان ملت، پایداری و حضور به موقع در صحنه های مختلف انقلاب به خصوص خروش روز نهم دی  مردم و تدبیر رهبری نبود، فاتحه نظام و انقلاب اسلامی خوانده شده بود و امروز کشور تحت سلطه استکبار بود.
خطیب نماز جمعه گلپایگان ترور سفیر روسیه را نشان از شدت خشم اتحاد کفر و نفاق جهانی از جبهه مقاومت دانست و خاطر نشان کرد: آزادی حلب و موصل پیروزی ملت ها بر استکبارجهانی است و هوشیاری و بصیرت امروز مردم می تواند همه ی دشمنان اسلام و مقاومت را به زباله دان تاریخ خواهد انداخت
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی ضمن گرامی داشت شهدای امنیت شهرستان یاد آورشد: شهدا و جانباران حادثه روز ۶ دی با فداکاری امنیت شهرستان را تامین کردند و مانع از به خاک و خون کشیده شدن مردم شدند.

وی تا کید کرد: شهرستان گلپایگان همواره مدیون و قدردان این ایستادگی است.
امام جمعه گلپایگان با یادآوری سال روز زلزله بم خواستار رعایت استاندارد های ساخت و ساز شد .
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی با اشاره به آمار ثبت بالای طلاق مردم را برای رفع و کم کردن این معضل اجتماعی فراخواند.
وی درپایان از زحمات کارمندان اداره ثبت احوال قدردانی کرد.
انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱