• کدخبر: 51556
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۹
  • چاپ خبــر
عضو مرکز تعالی معنوی کوثر قم

فتنه دیروز همان نفوذ امروز است

سردار علیزاده با اشاره به لزوم شناخت فتنه و جریان های نفوذ در کشور تصریح کرد: بزک کردن چهره شیطان بزرگ یعنی امریکا، کم رنگ کردن شعار مرگ بر امریکا، تحریف امام و آرمانهایش و تشریفاتی مقام ولایت فقیه از عمده خصوصیان نفوذ است.

به گزارش  دیار عالمان،  عضو مرکز تعالی معنوی کوثر قم گفت: فتنه همچنان ادامه دارد و تنها غالب آن تغییر کرده است که در غالب نفوذ در امروز نمایانگر شده است.

سردار علی اکبر علیزاده در همایش از فتنه دیروز تا نفوذ امروز که امروز صبح به مناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه برگزار شد اظهار کرد: نفوذ ادامه و ترمیم شده ی همان فتنه دیروز است.

وی با اشاره به اینکه اگر از داخل دشمن داخلی و عوامل نفوذ به کشور ضربه نزنند دشمن خارجی نیز کاری نمی تواند بکند عنوان کرد: فتنه ۸۸ و نهم دی یکی از حوادثی است که رهبر معظم انقلاب هفت سال است بر آن تاکید بسیار داشتند که اگر روشنگری های رهبر معظم انقلاب نبود می توانست به انقلاب ضربه شدیدی وارد شود.

عضو مرکز تعالی معنوی کوثر قم با بیان اینکه فتنه ۸۸ یک جریان بیست ساله بوده است که از سال ۶۸ و رحلت امام شکل گرفته است تصریح کرد: این فتنه جنگ احزاب بود که شرک و کفر و نفاق با هم درامیخته بود.

سردار علیزاده خاطرنشان کرد: سران فتنه همچون اصحاب مسجد ضرار بودند که در صدر اسلام این مسجد پایگاه بزرگ منافقان بود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰۰ هزار نفر در تهران در ابتدا فریب این فتنه را خوردند و راهی خیابان ها شدند عنوان کرد: به گفته بی بی سی این رسانه دروغگو در روز قدس با روشنگری های رهبر معظم انقلاب این تعداد به ۵ هزار نفر نیز نمی رسید.

عضو مرکز تعالی معنوی کوثر قم با بیان خصوصیات فتنه خاطرنشان کرد: اولین خصوصیت فتنه این است که درون جامعه اسلامی اتفاق می افتد در صورتی که در جنگ ها کفار و مسلمین مشخص هستند.

سردار علیزاده افزود: سران فتنه عموما کسانی هستند که در مرکزیت نظام رفت و آمد دارند همچون فتنه گران شقیقه که پدرزنان پیغمبر بودند.

وی در ادامه یاداور شد: سران فتنه افرادی هستند که استحاله شدند و در طی زمان به دلایلی چون دنیازدگی و حسد و غیره عوض شدند.

عضو مرکز تعالی معنوی کوثر قم بیان کرد: شعار فتنه گران شعار حق است که با قصد باطل به زبان میاورند و با هدف براندازی نظام اسلامی پیش می آیند.

سردار علیزاده با اشاره به لزوم شناخت فتنه و جریان های نفوذ در کشور تصریح کرد: بزک کردن چهره شیطان بزرگ یعنی امریکا، کم رنگ کردن شعار مرگ بر امریکا، تحریف امام و آرمانهایش و تشریفاتی مقام ولایت فقیه از عمده خصوصیان نفوذ است.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰