• کدخبر: 51563
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۴۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۹
  • چاپ خبــر

میدان ۹ دی در ورودی مسکن مهر گلپایگان کلنگ زنی شد

جمالی گفت: این میدان به طول ۲۵۵ متر و مساحت ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع با پیش بینی اعتباری حدود ۴۵۰ میلیون تومان طراحی شده است

به گزارش  دیار عالمان، میدان ۹ دی در ورودی مسکن مهر گلپایگان و محور کوچری به سمت گلپایگان کلنگ زنی شد.

شهردار گلپایگان در حاشیه این کلنگ زنی که امروز ظهر برگزار شد عنوان کرد: وظیفه اصلی این میدان کنترل وضعیت ترافیکی محور کوچری و ادامه بلوار نهج البلاغه است که ورودی مسکن مهر را پوشش می دهد.

محمد امین جمالی با اشاره به اینکه این محور چندین سال است که یکی از محورهای پرتردد شهرستان شده است تصریح کرد: با وجود مسکن مهر و اضافه شدن حجم زیادی از شهروندان برای سکونت، این منطقه از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی افزود: این میدان به طول ۲۵۵ متر و مساحت ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع با پیش بینی اعتباری حدود ۴۵۰ میلیون تومان طراحی شده است.

جمالی یاداور شد: این پروژه ضمن ادامه بلوار نهج البلاغه در ورودی مسکن مهر و بهبود وضعیت ترافیکی محور کوچری و ورودی غرب شهرستان موثر خواهد بود.

شهردار گلپایگان با بیان اینکه امید داریم با این شروع رسمی تا پایان سال رینگ خارجی و آسفالت و زیر سازی اطراف آن انجام شود، خاطرنشان کرد: اعتبارات این پروژه از شهرداری تامین می شود که در برنامه بودجه امسال نیز لحاظ شده است.

درج دیدگاه

بایگانی

فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱