• کدخبر: 51579
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

دشمن در بدنه نظام به دنبال نفوذ افراد خود است

خطیب نماز جمعه گلپایگان تشریح کرد:سازمان ملل و نوکران استکبار و رسانه ها پشت فتنه سال۸۸ در ایران بودند

به گزارش دیار عالمان امام جمعه گلپایگان گفت: برخی مسئولان با اکراه اسم فتنه را به کار می برند و شک دارند که دشمن به دنبال فتنه بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی در نماز جمعه امروز که در مصلی برگزار شد اظهار کرد: فتنه گری در طول تاریخ همواره بوده است.
وی افزود: ما باید مراقب باشیم و در همه زمان ها با بصیرت عمل کنیم چرا که دشمن در بدنه نظام به دنبال نفوذ افراد خود است.
خطیب نماز جمعه گلپایگان با اشاره به ایستادگی و بصیرت مردم در روز نهم دی تصریح کرد: امروزه سازمان ملل و نوکران استکبار و رسانه ها برای دفاع از تکفیری ها به پیش آمده اند.
امام جمعه شهرستان ادامه داد: همین افراد پشت فتنه سال۸۸ در ایران نیز بودند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با بیان اینکه امروزه حدود چهار میلیون نفر جمعیت سوریه آواره کشورهای دیگر هستند عنوان کرد: عده ای از این پناهندگان نیز در دریای مدیترانه غرق شدند و همواره ما شاهد قراردادهای جدید تسلیحاتی در این کشورهای دیوصفت هستیم.
وی گفت: امروز تروریست ها با تاراج اموال مردم و فروش زنان و حمایت کشورهای بزرگ عربی و اروپایی به افراد خودش ماهانه ۸۰۰ دلار حقوق می دهد.

امام جمعه گلپایگان با گرامیداشت روز جهادکشاورزی خاطرنشان کرد: امروز نیز به حرکت های جهادی در کشور نیازمندیم و فراموش نکنیم ملت با این جهاد همه جانبه به اینجا رسیده است.

وی با اشاره به سالروز سواد آموزی در کشور تصریح کرد: بی سوادی در کشور در حال ریشه کن شدن است و افراد زیر پنجاه سال آموزش پذیر هستند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی خاطرنشان کرد: حدود ۸۰۰ هزار تومان برای فردی که آموزش می بیند در نظر گرفته شده است

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱