• کدخبر: 51654
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۴۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
  • چاپ خبــر
رییس اداره ورزش و جوانان گلپایگان:

برنامه ریزی برای جوانان به جوانان سپرده می شود

شمسی علت تاخیر تشکیل این جلسه را تغییر مدیریت، تاخیر در دریافت دستور العمل ساماندهی عنوان کرد.

به گزارش  دیار عالمان، رییس اداره ورزش و جوانان گلپایگان مطرح کرد: برنامه ریزی برای جوانان به جوانان سپرده می شود.

محمد رضا شمسی در جمع خبرنگاران در خصوص اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در فرمانداری گفت: تشکیل و ساماندهی کمیته های اوقات فراغت وو مشارکت اجتماعی که جلسه ای با نخبگان جوان است ،دو مصوبه این نشست بوده است.
وی کمیته های ازدواج و خانواده، هویت، اشتغال، آسیب های اجتماعی، فضای مجازی را از دیگر کمیته های ساماندهی امور جوانان ذکر کرد.
این مقام مسئول شهرستانی در امور جوانان علت تاخیر تشکیل این جلسه را تغییر مدیریت، تاخیر در دریافت دستور العمل ساماندهی عنوان کرد.
شمسی با بیان اینکه در نشست های ستاد ساماندهی امور جوانان که ارگانها و نهادها برای ایفای نقش و هم اندیشی در کمیته های مورد نظر دعوت می شود یادآور شد: اینن جلسه سومین نشست پس از ادغام سازمان ملی جوانان با وزارت ورزش در سال ۸۹ در شهرستان گلپایگان است.

وی ادامه داد: جلسات ستاد ساماندهی در فواصل حداقل دو تا سه ماهه برای ارایه نتایج کاربردی نشست های کمیته های ساماندهی و تصویب آنها به ریاست فرمانداری و دبیری اداره ورزش و جوانان تشکیل می شود
رییس اداره ورزش و جوانان گلپایگان اشتغال ادارات و نهاد ها به امور مربوط به کار و سپردن تصمیم گیری برای جوانان را به خود جوانان از دلایل مصوبات امروز این نشست دانست.

شمسی خاطر نشان کرد: برای ایجاد زیر ساخت مناسب و شناسایی استعداد ها و برنامه ریزی  این سازمان حداقل به شش نشست ستاد ساماندهی نیاز است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱