دیار عالمان

خبرنگار ایران در سوریه شهید شده است؟ +عکس

کدخبر: 51730
دی ۱۸, ۱۳۹۵ در ساعت ۲:۰۱ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسن شمشادی در صفحه اینستاگرام خود به شایعات ساخته شده در مورد خودش از سوی تروریست ها پایان داد.

شمشادی در این پست نوشت:”باز هم به شهادت رسیدم، در رویای تروریست ها. بیست ماه است که به طور رسمی ماموریتم در سوریه به پایان رسیده، هر چند در این مدت دستکم سه بار دیگر برای اموری به شام رفتم و بازگشتم، اما به طور رسمی و از طرف صدا و سیما، مسئولیت چهار سال و نیمه ام، بیست و پنجم فروردین سال نود و چهار پایان یافت.
در مدتی که در سوریه بودم، گروه های مختلف تروریست چندین بار اسم و مشخصاتم را منتشر کردند و برای سر ناقابلم جایزه گذاشتند، چندین بار خبر کشته شدن و زخمی شدن یا در محاصره افتادنم را منتشر کردند، که هیچکدام محقق نشد . .
از آخرین باری که درباره این کمترین دست به انتشار چنین خبرهایی زدند، مدتها می گذرد، تا اینکه همین دیروز بار دیگر یکی از صفحات حامی تروریست ها، در خبری که در ان به اسامی شماری از شهدای کشورمان در سوریه پرداخته بود، نام مرا هم قید کرد، با اشتباهی در تایپ یا در ترجمه. می دانم که همچنان ارزوی سر مرا دارند، همچون همه هست سال حضورم در سوریه و در عراق، همانطور که جماعت جیش الظلم، وابستگان شان در کشورمان، یکسال و نیم است مرا در لیست ترورشان قرار داده اند، همچون همپالگی هاشان، منافقین کوردل که سالهاست اینچنین کرده اند، همه اینها را می دانم ، اما این را هم بخوبی می دانم که حافظ و نگهبان همه ما، قدرتی بالاتر از اینان و انان دارد، و تا او نخواهد نه تنها هیچ اتفاقی برای کسی نمی افتد، اجلش هم نخواهد رسید.

با خواست و لطفش، همچنان نفس می کشم، تا روز و ساعتی که او بخواهد، و چه چیز بهتر از ان که، رفتنم با پریدن و آسمانی شدن باشد، که امید که باشد. ان شالله.”

حسن شمشادی
انتهای پیام/