• کدخبر: 51733
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
  • چاپ خبــر

مجازات عجیب، جان زن بی‌گناه را گرفت +تصاویر

این قربانی بی‌گناه اشتباها از سوی مردم خشمگین به دزدیدن یک خودرو متهم شده بود.

به گزارش دیار عالمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ زن بیگناهی که اشتباها به سرقت خودرو متهم شده بود بعد از بسته شدن به درخت مملو از مورچه های سمی در اثر مشکلات تنفسی جانش را از دست داد. این قربانی ۵۲ ساله که توسط مردم خشمگین به درخت بسته شده بود ابتدا توسط پلیس نجات یافت اما بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت. این حشرات کوچک با وارد شدن به  نای وی و ایجاد تورم، تنفس را برای این زن غیر ممکن کردند.

مجازات عجیب، جان زن بیگناه را گرفت+ تصاویر

وی هنگامی که قصد داشت به پسر گرفتار شده اش از دست مردم خشمگین که به درخت بسته شده بود کمک کند خود نیز به اتهام سرقت گرفتار شد. دختر این زن نیز که دچار سرنوشتی مشابه  شده بود به همراه برادرش نجات یافتند. بنا به گفته برخی افراد محلی، این زن به همراه فرزندانش ابتدا توسط مردم خشمگین مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و حتی قسمت هایی از بدن آنها سوزانده شد. این حادثه هولناک در ناحیه “کاراناوی” بولیوی و در ۱۰۰ مایلی شمال شرقی لاپاز؛ پایتخت این کشور رخ داد.

مجازات عجیب، جان زن بیگناه را گرفت+ تصاویر

بنا به گفته مقامات محلی بررسی های اولیه حاکی از آن است این زن به همراه دو فرزند ۲۲ و ۲۸ ساله خود که اهل لاپاز بودند به منظور دریافت یک بدهی قبلی به این منطقه سفر کرده بودند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱