• کدخبر: 52033
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۴
  • چاپ خبــر
در سد کوچری گلپایگان

ماهیگیری که به قیمت جان تمام شد

عملیات جستجو برای یافتن نفرسوم و نجات احتمالی وی توسط آتش نشانی و هلال احمر گلپایگان که شخصی ۴۰ ساله است همچنان ادامه دارد

به گزارش دیار عالمان، ماهیگیری که  به قیمت جان تمام شد.

ساعتی پیش در مسیر رودخانه کوچری و دقیقا پشت سد جدید گلپایگان حادثه غرق شدگی برای سه نفر رخ داد که دو نفر توسط امداد گران هلال احمر گلپایگان نجات داده  و یک نفر نیز در این حادثه مفقود شده است.

عملیات جستجو و نجات توسط  آتش نشانی و تیم های غواصی، تیم نجات در آب و تیم امدادی پایگاه شهید غزنوی هلال احمر  و اورژانس گلپایگان با نظارت بازپرس دادگستری در حال انجام است.

تاریکی ، سردی هوا و صعب العبور بودن محل جستجو برای عبور ماشین، کار را سخت کرده است به طوری که قسمتی از مسیر توسط امدادگران پیاده طی شده است.

عملیات جستجو برای یافتن نفر سوم و نجات احتمالی وی توسط آتش نشانی و هلال احمر گلپایگان که شخصی  ۴۰ ساله  است همچنان ادامه دارد.

شاهدان حادثه که تیم امداد و نجات را از وقوع حادثه با خبر کردند، دلیل حضور این افراد در سد گلپایگان ماهیگری ذکر کرده اند.

خبرنگار ما در گفت و گوی کوتاهی با مسئول اورژانس گلپایگان جویای حال مجروحان حادثه شده است.

ناصر توانایی گفت: ۲ نفر از کسانی که در این حادثه نجات داده شده اند، دچار افت شدید دمای بدن شده بودند که در کمترین زمان ممکن  توسط  اورژانس ۱۱۵ گلپایگان به بیمارستان امام حسین (ع) انتقال داده شده اند.

وی با بیان اینکه مصدومان در بیمارستان بستری شدند ادامه داد: حال عمومی آنها مطلوب است.

انتهای پیام/

درج دیدگاه