• کدخبر: 52096
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۸
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان :

ترامپ با برنامه های نابخردانه نمی تواند مشکلات آمریکا را حل کند

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی تصریح کرد: ملت مسلمان ایران با شناخت انقلاب و اهداف امام و شهیدان تا آخر پشت رهبر و آرمان های انقلاب و ولایت فقیه در مقابل استعمار و استکبار ایستاده است.

به گزارش دیار عالمان، امام جمعه گلپایگان در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مصلی شهرستان برگزار شد، گفت: کشوری که راه حج را بسته و ملت یمن را به خاک و خون کشیده است، به کجا می خواهد برسد؟
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیلی عنوان کرد:کشور های عربی با بی تدبیری و بی بصیرتی و در تبعیت کامل از استکبار و استعمار ملت هایی منطقه را با حمایت از تکفیری ها به خاک و خون کشیده اند و حال خود مبتلا به این درد های بی درمان هستند.
وی با بیان اینکه دوران دیوار کشی ها و ممنوع الورودی ها به پایان رسیده است، ادامه داد: دولت آمریکا سال های طولانی با جنگ و دخالت های خود مردم وو دولتشان را در نظر ملت ها منفور کرده اند و می خواهند با این برنامه های نابخردانه و در یک شب مشکلات آنها را حل کنند.
خطیب نماز جمعه گلپایگان تشریح کرد: در دهکده جهانی که مدت ها بر آن تبلیغ کرده اید نمی شود در ها را به روی دیگران بست و ملت ها نیز چنین بر خوردد هایی را برنمی تابد و در نظر ملت ها بی ارزش شده اند.
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی با اشاره به هزینه استعمار پیر و صهیونیسم به ایجاد صدام ها، طالبان و دواعش با هدف ایستادن در مقابل اسلام وو مسلمین خاطر نشان کرد: ملت های مسلمان با پایمردی و استقامت روی پای خود ایستاده اند و تکفیری ها اکنون در لبه زوال هستند
وی تصریح کرد: ملت مسلمان ایران با شناخت انقلاب و اهداف امام و شهیدان تا آخر پشت رهبر و آرمان های انقلاب و ولایت فقیه در مقابل استعمار و استکبارر ایستاده است.
امام جمعه گلپایگان با اشاره به آغاز دهه فجر خواستار شد: مراسمات دهه فجر با طراوت و رویکرد و فضای تازه تری با حضور حد اکثری مردم به خصوص جوانانن برگزار شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱