• کدخبر: 52147
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
  • چاپ خبــر
مام جمعه گلپایگان :

ملت ایران راه هموار کن ظهور و فرج است

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی تشریح کرد:گرگ هایی چون نا مبارک ها و صدام ها مقابل ایران ایستادند و اکنون در زباله دان تاریخ هستند و این برگ زرین جمهوری اسلامی و نتیجه نور افشانی این انقلاب در جهان است.

به گزارش  دیار عالمان، امام جمعه گلپایگان گفت: انقلاب اسلامی جرقه ای در دنیای ظلمانی و ملت ایران راه هموار کن ظهور و فرج است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیلی صبح امروز در آیین گرامی داشت ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی  در خیابان طالقانی شهر گلپایگان باا اشاره به ددمنشی های استکبار و خط و نشان های ترامپ تصریح کرد: آقای ترامپ، پیشنیان شما هیچ غلطی نکردند و تو در تکرار غلط های آن در می مانی.
وی ادامه داد: ملت ایران با سالها تجربه مقابل همی بدخواهی ها با قامتی استوار ایستاده است.
امام جمعه گلپایگان بیان کرد: گرگ هایی چون نا مبارک ها و صدام ها مقابل ایران ایستادند و اکنون در زباله دان تاریخ هستند و این برگ زرین جمهوری اسلامی وو نتیجه نور افشانی این انقلاب در جهان است.
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی تبیین کرد: ملت ایران زمینه ساز ظهور است و انقلاب اسلامی نقطه امیدی در دل محرومان زنده کرده و لذا ملت خسته وو ملول نمی شود.
وی عنوان کرد: امام خمینی هم چون پیامبر گرامی اسلامی آیه جاء الحق و زهق الباطل را نهادینه و تفسیری دوباره کرد و حضور امام در ایران طلیعه پیروزی برر تاریکی ها و رها شدن ملت از غل و زنجیر ها و بخشیدن آزادی به ملت ایران بود.

در پایان این مراسم تمثال بنیان گدار انقلاب اسلامی توسط مردم و مسوولان شهرستان گلباران شد.

نویسنده

نوشته شده توسط صادق جباری در بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۵

سلام خدمت مسئولین وخبرنگاران پایگاه تحلیلی وخبری دیار عالمان از طرف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وستاد دهه فجر شهرستان گلپایگان از تلاش وانعکاس بسیار خوب وارزنده برنامه های دهه فجر شهرستان تقدیر وتشکر میکنم
صادق جباری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ومسئول ستاد دهه فجر شهرستان گلپایگان ۱۲/۱۱/۹۵

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱