دیار عالمان

وزارت خارجه باید یاوه گوی فرانسوی را از ایران اخراج کند/از آزمایش موشکی ایران بترسید تا بمیرید

کدخبر: 52340
بهمن ۱۵, ۱۳۹۵ در ساعت ۴:۰۵ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان [1]، امام جمعه گلپایگان در خطبه های این هفته که در مصلی شهرستان برگزار شد، گفت: وزارت خارجه به پشتیبانی این ملت باید یاوه گوی فرانسوی رااز ایران اخراج کند.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیلی تصریح کرد: اگر قرار باشد برای آزمایش موشکی در داخل ایران از کسی اجازه بگیریم پس برای چه انقلاب کردیم؟
وی ادامه داد: از آزمایش موشکی ایران بترسید تا بمیرید.
خطیب نمازجمعه گلپایگان با بیان اینکه ملت ایران عزت و فن آوری را در دوران وابستگی ها به استکبار به دست نیاورده، خطاب به دشمنان عنوان کرد: این ملت بله قربان گوی شما نیست که با یک سخن شما دست های خود را بالا ببرد.
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی با تشریح چگونگی برخورد آمریکا با یک کودک پنج ساله ایرانی بیان کرد: از کودک پنج ساله ترسیدن نشانه ضعف واقعی و سبب رسوایی شما در جهان است.
وی اضافه کرد: موضع گیری آقای ترامپ نتیجه خط دهی صهیونیست ها است زیرا با عربستان که پدر تروریست و داعش و دوست اسرائیل هست کاری ندارند.
امام جمعه گلپایگان با تبیین هر یک از ایرانی ها رسالت زینبی برای انتقال پیام اندیشه های ناب امام خمینی (ره) به نسل های دیگر دارند خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی نباید در یک ایستگاه بماند و همواره باید در فراز و فرود تاریخ ساری و جاری باشد .
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی یادآورشد: نسل های آینده باید بدانند که غارتگران بین المللی استقلال و آزادی این ملت را بایکوت کرده بودند و امام خمینی فرهنگ ما می توانیم را در فرهنگ ایرانی نهادینه کرد.
وی افزود: ملت ایران پاسخ گستاخی های کشورهای غربی را در روز ۲۲ بهمن با صدایی رسا به جهانیان اعلام می کنند.
خطیب نماز جمعه گلپایگان از زحمت و تلاش ۴۰۰ دانشجوی دانشکده فنی مهندسی برای کتابت قرآن مجید و اهدای آن به آستان قدس رضوی امری پسندیده و قابل تقدیر عنوان کرد.
انتهای پیام/


[1] دیار عالمان: http://diarealeman.ir/