• کدخبر: 52443
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۳۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
  • چاپ خبــر
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان:

بخش خصوصی ۸۰ درصد اعتبارات پروژه های استان را تامین کرده است

طرفه تصریح کزد: سرمایه گذاری این پروژه ها دو هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان است که ۴۳ درصد آن را بخش خصوصی ،۳۸ درصد را شهرداری ها و باقی آن را دولت پرداخت کرده است

به گزارش دیار عالمان، معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: ۸۰ درصد اعتباراتی پروژه هایی که در ایام مبارک فجر در سطح استان اصفهان افتتاح شده را بخش خصوصی وشهرداری ها پرداخت کرده است.
محمد علی طرفه عصر امروز درحاشیه آئین افتتاح پروژه های شهرستان گلپایگان  و در جمع خبرنگاران تعداد پروژه های به بهرداری رسیده در این ۱۰ روز را درر استان اصفهان سه هزار و ۷۴۰ عدد ذکر و تشریح کرد: سرمایه گذاری این پروژه ها دو هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان است که ۴۳ درصد آن را بخش خصوصی ،۳۸ درصد را شهرداری ها و باقی آن را دولت پرداخت کرده است.
وی میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی وشهرداری ها در پروژه های سطح استان را قابل تقدیر و ستودنی دانست.
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به سرمایه گذاری عظیم در بخش انتقال آب و ساخت سد در شهرستان گلپایگان، بیان کرد: ۲۸ پروژه با سرمایهه گذاری ۲۰ میلیارد تومان بهره برداری شد که به طور نمادین از شش پروژه بازدید و افتتاح گردید.
طرفه با بیان اینکه بهره وری آب، تولید و زمینه صادرات گل ویژگی خاص گلخانه های افتتاح شده و کارگاه تولید سنگ نیز دارای تکنولوژی برتر است، عنوان کرد:: راندمان و بهره وری، استفاده از امکانات موجود و تکنولوژی به روز، حرکت در اقتصاد مقاومتی است که در این پروژه ها مشاهده می شود.
وی وظیفه مسئولان عمران و تولید را ایجاد تسهیلات و هماهنگی خواند و اظهار امیدواری کرد: حرکت توسعه صنایع در شهرستان رو به رشد باشد.
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان این نوع فعالیت های اقتصادی را هم سو با سیاست های نظام و مطابق با شعار سال و هدف آن را استحکام یافتن بنیهه اقتصادی کشور بیان کرد.
طرفه با بیان اینکه استاندار اصفهان ریاست ساختار تعریف شده برای رفع موانع واحد های تولیدی است، یادآور شد: اقدامات انجام شده برای تسهیل و پشتیبانیی بانک ها از کارگاه های تولیدی که نیاز به جریان نقدی دارند، است.
وی با اشاره به برطرف شدن مشکلات تعدادی از کارگاه ها اذعان کرد: باید اقدامات بیشتری در این رابطه صورت بگیرد و از بنیه بانک ها بهتر استفاده شود تا همم مشکلات نقدینگی کارگاه ها و کارخانه های در حال تولید رفع و هم کارگاه های تولیدی جدیدی از تسهیلات و وام های بانکی استفاده کنند.
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان به تقسیم کار صورت گرفته در خصوص ساماندهی گلزارهای شهدا میان شهرداری و دهیاری ها با مدیریت بنیاد شهید درر همه ی استان اشاره و خاطر نشان کرد: با پیگیری از منابع مختلف و ایجاد هماهنگی های لازم پروژه های ساماندهی گلزار شهدا در سطح استان تکمیل شود.

به هزینه های جانبی مرکز مشاوره کمک می کنیم

رییس بهزیستی گلپایگان گفت: سومین مرکز مشاوره ظرف سه سال گذشته با هزینه بیش از ۱۵ میلیون تومان بخش خصوصی  به بهره برداری رسید.
حسن مرادی با اشاره به اینکه این مرکز مشاوره بدون استفاده از تسهیلات بانکی بیان کرد: برای کمک به هزینه های جانبی این مرکز در تلاش هستیم
وی فعالیت این مرکز را از تابستان سال جاری عنوان و خدمات آن را مشاوره خانواده، راهنمایی، درمان اختلالات روانی برشمرد.

 

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰