• کدخبر: 52474
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
  • چاپ خبــر

شش طرح منتخب در شهرستان گلپایگان افتتاح شد

۲۸ پروژه با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش  دیار عالمان، شش طرح منتخب اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی در شهرستان گلپایگان افتتاح شد

عصر دیروز ۲۸ پروژه در زمینه کشاورزی، راه و شهرسازی، صنعتی، خدماتی و عمرانی  در شهرستان گلپایگان به بهرداری رسید که به صورت نمادین ۶ پروژه آن افتتاح شد.

۷۰۰میلیون تومان هزینه اسفالت گلشهر بدون تخصیص بودجه

شهردار گلشهر در آیین افتتاح پروزه های شهرستان ۷۰۰ میلیون تومان را هزینه آسفالت این شهر در سال جاری عنوان و تصریح کرد: با و جود ردیف بودجه از اعتبارات استانی ماده ۸۰، هزینه ای تختصیص نیافت است
علی نیکبخت به هزینه ۲۵۰ میلیون تومانی زیر سازی و آسفالت برای محور اصلی گلشهر اشاره و مشخصات این طرح را بیان کرد: این محور که در محدوده چهار راه صالح پیامبر تا شهرداری سابق به طول ۷۵۰ و عرض ۱۰ متر است.
وی درباره پروژه خیابان شهید علی اکبر نیکبخت تشریح کرد: این پروژه در یک ماه با هزینه ۱۰۰ سامیلیون تومان به نتیجه رسیده است
شهردار گلشهر ادامه داد: قیر لازم این پروژه توسط اداره راه و شهرسازی تامین شده است.

۱۰ مسکن به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود

رئیس کمیته امداد عصر دیروز در جمع خبرنگاران  با اشاره به واگذاری ۱۰ مسکن به مددجویان این کمیته با هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی دولت گفت: این هزینه ۴۰ درصد همه ی  سرمایه گذاری انجام شده در این مورد است و باقی هزینه را خیرین در خرید یا احداث مسکن تامین کردند.
عباسعلی لچینانی تصریح کرد: یک باب واحد مسکونی در ایام دهه فجر و ۹ تای آن را در سال روز تاسیس کمیته امداد به مددجو ها واگذار می شود

گلزار شهدای گوگد ساماندهی شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گلپایگان در خصوص طرح ساماندهی گلزار شهدای گوگد گفت: این گلزار دارای مزار ۳۲شهید است که با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان و با همکاری شهرداری گوگد ساماندهی شد
اکبر فروغی درباه نحوه این همکاری بیان کرد: بنیاد شهید مصالح ساختمانی را تامین و اجرا و پیمانکاری پروژه بر عهده شهرداری گوگد بوده است.
وی افزود: شهرداری گوگد در این طرح ۲۰میلیون تومان هزینه کرده است.

فاز دوم گلزار شهدای گوگد نیازمند تامین اعتبار است

شهرداری گوگد با بیان اینکه طرح ساماندهی گلزارشهدای این شهر در دو فاز برنامه ریزی شده است عنوان کرد: فاز دوم که فعال سازی ستون ها، سقف کاذب و ایجاد روشنایی است نیازمند توجه استانداری و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است.
محمود اشرفی با بیان ابنکه این گلزار کف سازی و تغییر قبور در سال ۷۵ صورت گرفته بود خاطر نشان کرد:طرح کف سازی مجدد و تعویض سنگ قبور به دلیل گذر زمان و آسیب دیدگی گلزار شهدا صورت گرفت.

درج دیدگاه

بایگانی

آبان ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰