• کدخبر: 52486
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
  • چاپ خبــر
عضو مجلس خبرگان رهبری :

عقل و بصیرت ایرانی سبب هراس استکبار شده است

آیت الله بطحایی تشریح کرد: مردم از روی عادت و تقلید پیرو امام طلسم طاغوت شکن نشدند،، مردم باا بصیرت به تکلیف خود عمل کرده و تا کنون پشت امام و رهبری ایستاده است.

به گزارش  دیار عالمان، عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عقل و بصیرت ایرانی سبب شده که استکبار دنیا را فراموش و روی ایران زوم کند و هراس از موشک بهانه است.
آیت الله سید هاشم بطحایی شامگاه دوشنبه در مسجد فاطمه الزهرا شهر گلپایگان، با اشاره به اینکه کشور از دو روش مورد هجوم قرار گرفته است، بیان کرد:: وهابیت در آخرین اقدام خود تشیع و اهل بیت (ع)  را آیین انحراف از اسلام خوانده است زیرا انقلاب اسلامی، تشیع وائمه اطهار را ازغربت در آوره و عزت داده است.
وی ادامه داد: دشمن برای اینکه کشور را به چندین کشور تجزیه کنند، برنامه ریزی کرده است.
استاد حوزه تصریح کرد: آن روزی که دست ایران بسته و در تحریم سخت نظامی بود، آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند و در حال حاضر نیز آمریکا در حال افولل است  غلطی نمی تواند بکند زیرا  جرات دهن کجی را ندارد و برای موشک های دفاعی ایران عزا گرفته است.
آیت الله بطحایی با بیان اینکه دشمن با تمان وجود به دنبال آسیب رساندن به کشور ایران است جامعه را نسبت به خطرات شبکه های اجتماهی هشدار داد وو گفت: دشمن از طریق سست کردن غیرت ها وارد شده است، زن ایرانی که روز کشف حجاب را برای رضاخان به عزا تبدیل کرد نباید اکنون با دستان خود، به انحراف کشیده شود.
وی به اقدامات اخیر ترامپ در برابر هفت کشور مسلمان اشاره و افزود: در دنیا بر روی خود بستن، نشان از انزوا در جهان است،
عضو هیات علمی دانشگاه تهران ترامپ را انسانی خواند که فاقد بینش، منش و دانش است،تبیین کرد:  آمریکا علم و دانش کشورش را مدیون ملت ایران است،، ترامپ در دانش را به روی خود بست.
آیت الله بطحایی با هشدار به برخی قلم های اپوزسیون و معاند انقلاب اسلامی توصیه کرد: در مقابل دلهای ساکت از خدا بترسید، جلوی قلم های خود را بگیریدد و دشمن نا امید را امیدوار نکنید.
وی مردم ایران را برنده مسابقه ی جهانی حق و باطل در طول تاریخ خواند و خاطر نشان کرد: مردم از روی عادت و تقلید پیرو امام طلسم طاغوت شکن نشدند،، مردم با بصیرت به تکلیف خود عمل کرده و تا کنون پشت امام و رهبری ایستاده است.
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان یاد آور شد: مردم ایران همیشه شعار «یا لیتنا کنا معک » را بیان می کردند و انقلاب اسلامی فرصت و آزمایشی برای اهلل کوفه و مدینه نبودن این امت فراهم آورد.
آیت الله بطحائی اهل بیت را مبین قرآن و قرآن را نقشه راه دانست و عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران مانع زدایی کرد نه اینکه اسلام و دین جدیدی را برای مردمم بیاورد.
وی امام خمینی ره را موسی زمانه عنوان کرد که ملت ایران را نجات داد و به ملت آزادگی بخشید، همان طور که بیشتر آیات قرآن سخن از نجات بنی اسرائیل ازز فرعون است.

استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه طبق آیات قرآن در برابر مشکلات باید صبر کرد، بیان کرد: انقلاب اسلامی تنها فرصت تاریخی که نصیب ملت ایران شده است و ملت نباید مغرور شود زیرا حفظ و حراست از انقلاب از خود انقلاب سحت نر است.


انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰