• کدخبر: 52505
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
  • چاپ خبــر
مدیر انجمن نخبگان کشوری

اگر این دولت تکرار شود اقتصاد ایران همچون پلاسکو فرو می ریزد

دکترای علوم استراتژیک بیان کرد: در شرایطی که قیمت نفت به ازاء هر نفر بیست و هفت هزار تومن در ماه است این حقوق های نجومی چیست؟

به گزارش دیار عالمان، استراتژیست و دیپلمات برجسته کشور گفت: اگر این دولت تکرار شود اقتصاد ایران همچون پلاسکو فرو می ریزد.

دکتر قدیری ابیانه در مراسم گردهمایی بزرگ دانشجویان شهرستان گلپایگان که در دانشگاه علمی کاربردی برگزار شد اظهار کرد: متاسفانه روحانی در طی دوران ریاست جمهوری خود با وعده حل مشکلات اقتصاد در صد روز روی کار امد که حرف غیر واقع بینانه ای بود.

مدیر انجمن نخبگان کشوری تصریح کرد: فروش نفت به ازای هر ایرانی در دولت اقای روحانی نفری بیست و هفت هزار تومان است که مبلغ بسیار ناچیز است و تاکنون دولت برای رفع کسری بودجه مبالغ زیادی را استقراض کرده است.

 

دکترای علوم استراتژیک بیان کرد: در شرایطی که قیمت نفت به ازاء هر نفر بیست و هفت هزار تومن در ماه است این حقوق های نجومی چیست؟

دیپلمات برجسته کشوری با اشاره به اختلاس دوازده هزار میلیاردی در صندوق فرهنگیان و مشکلات اقتصادی عنوان کرد: ولی متاسفانه در این دولت با این بودجه نباید برخی کارمندان این حقوقان نجومی را دریافت کنند و دولت نیز در مقابل برخی اینان سکوت کند.

وی افزود: مردم در اذهان ایران را کشوری ثروتمند میدانند که بودجه ی آن به ازاء هر ایرانی مبالغ کلان است در صورتی که رقم بودجه و درآمدها را تقسیم بر جمعیت کرد مبالغ ناچیزی عائد دولتمردان برای اداره کشور می شود.

دکتر قدیری ابیانه با بیان اینکه از هر دولت باید به اندازه مبلغ سرانه هر فرد در بودجه انتظار داشت گفت: وقتی درامدهای کشور را مردم برای هر ایرانی میلیاردی میدانند مسلم است نسبت به عملکرد انقلاب تصور خوبی نخواهند داشت.

دکترای علوم استراتژیک گفت: نتیجه تصورات غلط، مقاومتهای غلط مردم است.

مدیر انجمن نخبگان کشوری با اشاره به اینکه هم اکنون در دنیا زمینه لازم برای گسترش اسلام فراهم است خاطرنشان کرد: دیگر دوران لیبرالیسم و کمونیسم پایان یافته و این تفکرات به زباله دان تاریخ رفته اند.

وی مساجد و دانشگاه ها را پایگاه جهانی برای صدور اسلام دانست و یاداور شد: همه دانشگاه های ما امکان فعالیت جهانی را با وجود اینترنت دارا هستند.

دکتر قدیری ابیانه با بیان اینکه دانشجویان نیز چون سایر اقشار باید در روز دانشجو گزارش عملکرد دهند، اظهار کرد: روز دانشجو روز مطالبه گری نیست بلکه روز پاسخ گویی دانشجویان است.

استراتژیست مطرح کشوری ادامه داد: اگر دانشجو خود را صورت مساله بداند و نه راه حل مسلما وظیفه خود را نشناخته است.

مدیر انجمن نخبگان کشوری تصریح کرد: باید با راهکارهای دوری از مصرف گرایی و نخریدن اجناس خارجی،به سمت اقتصاد مقاومتی رفت چرا که قیمت و بودجه نفت دیگر پاسخ گوی نیازهای کشور نیست و با توجه به کشف راهکارهای جدید استخراج نفت در امریکا و کشورهای دیگر، امیدی به افزایش قیمت نفت نخواهد بود.

وی در پایان یاداور شد: ما در شرایط فعلی و اقتصاد مقاومت ی باید خودمان را نیز مخاطب بدانیم و نه تنها دولت مردان را.

انتهای پیام//

 

 

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱