• کدخبر: 52640
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
  • چاپ خبــر
دادستان کل کشور :

با کسانی که خطوط قرمز را رعایت نکنند برخورد می شود

حجت الاسلام و المسلمین منتظری تصریح کرد: مگر می شود شیعه و مسلمان خط قرمز نداشته باشد.

به گزارش دیار عالمان، دادستان کل کشور گفت: با کسانی که خطوط قرمز را رعایت نکنند برخورد می شود.
حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در آیین جشن انقلاب اسلامی و یادواره شهدای گلپایگان در گلشهر درپاسخ به این سخن وزیر فرهنگ و ارشادد اسلامی که دیگر خطوط قرمز نداریم، تصریح کرد: مگر می شود شیعه و مسلمان خط قرمز نداشته باشد.
وی ادامه داد: آقایان یا به آیات قرآن توجه ندارند یا غفلت کردند که اینگونه حرف ها را می زنند، لذا با کسانی که خطوط قرمز را رعایت نکنند برخورد می شود.
دادستان کل کشور با بیان اینکه فضای مجازی خطرناک ترین عاملی که جوامع را تهدید می کند فضای مجازی است، تشریح کرد: اگر بخواهند یک کشوری را تهیی کنند و همه چیز آن را بگیرند، فرهنگش را می گیرند کار تمام است و دشمن برای ایران در این زمینه سرمایه گذاری می کند.
حجت الاسلام و المسلمین  منتظری بیان کرد: جامعه ایران، یک جامعه غیر مذهبی نیست، ملت ایران مسلمان پیرو اهل بیت است.
وی به شرایط خاص جامعه اشاره و افزود: همه کشور های غربی علیه نظام اسلامی توطئه می کنند لذا جامعه به خصوص جوانان دارای بصیرت باشد.
دادستان کل کشور حفظ ارزشهای نظام را مبتنی بر چند اصل برشمرد:اصول پایبندی به مبانی دین و ارزش های نظام، هدف گیری آرمان های انقلاب،حساسیتت در برابر دشمن و دشمن شناسی و پایبندی به استقلال کشور است.
حجت الاسلام و المسلمین  منتظری با اشاره به اینکه دشمن استقلال کشور را مورد هدف قرار داده تبیین کرد: تحریم ها برای این است که کشوری را از لحاظظ اقتصادی ضربه بزنند و در نهایت استقلال آن کشور را از بین ببرند.
وی رییس جمهور آمریکا را انسانی بی عقل خواند که سکاندار یک کشور شده که مشغول بازی های بچه گانه است.
دادستان کل کشوری خاطر نشان کرد: امام خمینی ده سال حرکت انقلاب اسلامی را پس از پیروزی آن رهبریکرد اما اینانقلاب پایان پذیر نیست و برای استمرار آنن سرمایه گذاری لازم است.
حجت الاسلام و المسلمین  منتظری یادآور شد: مردم هزینه های این انقلاب را با جان و دل پرداخت کردند.

ترامپ بهتر است جای خود بنشیند
امام جمعه گلشهر بابیان اینکه ملت نتیجه مذاکرات در برابر کدخدا را دیدند گفت: تنها راه نجات ملت ما استقامت در برابر بیگانگان است.
حجت الاسلام  و المسلمین سید علی موسوی خراسانی بیان کرد: ملت ایران این تجربه را دارد که اجازه نداده است ذره ای از خاک ایران با وجود همه ی تحریمم ها از دست برود.
وی ترامپ را بساز و بفروشی بیان کرد که الان برای ملت غنی ما شاخ و شانه می کشد و افزود: بزرگتر از او نتوانست کاری بکند، بهتر است جای خود بنشیند.
امام جمعه گلشهر خاطر نشان کرد: مردم با رهبری امام بت شکن به آمریکا سیلی زد
حجت الاسلام و المسلمین خراسانی یاد آور شد: زمانی در ایران تصمیم گیر سفارت آمریکا و انگلیس بود ولی اکنون آنها جرات نگاه چپ به این مرز و بوم را ندارندد و سپاه سال گذشته با حضور به موقع خود در خلیج فارس قدرت ایران را به رخ کشید.

 

درج دیدگاه