• کدخبر: 52757
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۳۱ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۴
  • چاپ خبــر

انقلاب گزینه اصلی ملت ایران

حقیقت ملت در این ۳۸ سال پس از بیرون کردن نماد استکبار، داشتن همواره گزینه انقلابی گری بر روی میزش است و از شنیدن لرزه های صهیونیسم لذت می برد

به گزارش دیارعالمان، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهارات خود در کنفرانس امنیتی مونیخ، با اشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و ابراز انزجار ملت ایران از سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی، گفت: چند روز قبل ما شاهد بودیم که جمعیتی عظیم و افسار گسیخته در مرکز تهران، ناله مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر داده بودند و پرچم های آمریکا و اسرائیل را آتش می زدند.

راهپبمایی مردمی برای انقلابی که استعمار ۲۰۰ ساله با حکومتی دو هزار و ۵۰۰ ساله را بیرون کرده است و در هنگامه ای که حکام عرب با صهیونیسم به رقص در می آید و در مقابل چشم کوروش پرستان و مردگان تاریخی چون سلطنت  طلبان چنان فریادی بر علیه ظلم هستند که گویا یهمن ۵۷ است.

این ملت مرز نسل چندم پس از انقلاب را شکسته و انقلابی گری را در خون خود تجربه می کند و نوید بخش آن جوانان نخبه انقلابی دهه هفتادی است که در هر عرصه ای از علم و فناوری تا جهاد و دفاع از ناموس شیعه سینه سپر کردند.

خبرگزاری ها  سی و هشتمین خروش آزادی ملت را برای پاسخگویی به ترامپ، لبیک به ندای رهبری، ناراحتی از تحریم های دوباره و برجام نقض شده و بد عهدی ها و وعده های نشده! آزادگی و جوانی انقلاب را به ثبت رساندند، و در واقع این ملت از فرصت راهپیمایی بهره برد تا  شنیده شود

برجام توافق نامه ای  که قرار بود در قبال برخی امتیازها از سوی شش کشور ایران برنامه ها و صنعت هسته ای اش را محدود کند ، ایران تا توانست در اجرای آن که خلاصه کردن صنعت عظیم هسته ای به غنی سازی  اورانیوم زیر ۳۰۰ کیلوگرم با غنای  ۳٫۵ درصد کار آمد جلوه نمود و زمانی که به کمیته جهانی نقض برجام شکایت می بریم در بیانیه ای به ۲۰۰ کیلو گرم اورانیوم غتی شده نیز هم راضی می شویم! پس درد صهیونیست و رفقای ترک و وهابی اش در کنفرانس امنیت مونیخ چیست؟

اسرائیل امن تر و تغییر نسل جوان ایران از گفته های رییس جمهور پیشین آمریکا در هنگامه ی امضای توافق نامه ژنو و بعد ازآن برجام است.

اوباما چهار سال پیش  هنگامی که از فتوای رهبری درباره صنعت هسته ای خبر می دهد، کدهایی می دهد که  ایران به فکر توسعه تجارت و سفر حتی به آمریکا برای ایرانیان باشد، همان حرفهایی که تیتر روزنامه های زنجیره ای در ماه های آغازین دولت تدبیر شده بود و بماند که موساد هم  به صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران را پیش از برجام اذعان کرده بود.

برجام به هر صورت پذیرفته و اجرا شد و مردم ایران درکلام رییس جمهور بارها و بارها شنید که برجام نظام تحریم ها را شکست، اما ملت در عمل به تقریبا هیچ رسید و کارگر خارجی کار پیدا کرد! ولی به دلیل مکانیسم ماشه که در آن کار شده، آمریکا بارها به هر بهانه ای آن را نقض کرد و ایران که اهل حقوق بین الملل بود! از اعتراضش تنها بیانیه ای رسانه ای و ایرباسی مشکل دار برای خطوط داخلی نصیبش شد و بماند که همان وعده ی اوباما برای پرواز به آمریکا نیز تحریم شد!

ملت ایران درشاخصه ی انقلابی گری خود دشمن شناسی و ایستادن در کنار ملت های مظلوم را دارد و اینگونه اخلاق و فرهنگ انقلابی را هر کجا که صدای مظلومی بلند می شود رسانده است.

محور مقاومت در منطقه خاورمیانه یا همان کشور های مظلوم و مورد تجاوز قرار گرفته از مثلث رژیم های کودک کش و حامی داعش، با پیروزی های خود در حلب و موصل به زودی تکفیری های عبری عربی را از صفحه خاورمیانه پاک می کنند و لطیفی می گفت: دیگر نیازی نیست برای آزادی قدس موشک های دو هزار کیلومتری را حرام کنیم زیرا به مرزصهیونیسم رسیدیم!

تلاش عده ای ستون پنجمی شاید برای کمرنگ کردن این ماجرا در داخل ایران به بهانه های واهی به خاطر همین نکته باشد و بماند که طرح های کنگره آمریکا برای محدود کردن این محور هر روز از راه می رسد

جبهه ی عبری عربی و عربی از فرصت کم کاری های دولت تدبیر تلاش کرد و هر روز این ملت را به هر عنوان تحت فشار اقتصادی قرار دادند تا محوری ترین قدرت خاورمیانه  در اوج افول آمریکا و غرب را از درون با چالش مواجه کنند و صبر و ایستادگی ملت باعث شده که آنها به جنیش سبزی ها دوباره رجوع کنند و در قالب طرح هایی چون آشتی ملی به ایران قالب کنند

مردم ایران با بالندگی و فهم سیاسی که از خود در ۲۲ بهمن نشان داد به همه ی استکبار فهماند انقلاب عمیق تر از آن است که با تحریم و شانتاژ خبری رسانه ها و شبکه های اجتماعی معاند بتوان انقلابی را به انحراف بکشاند، لرزه ای که لیبرمن از شعار مرگ براسرائیل خوب حس کرده است مردم سنگینی  دیپلماسی زانو خورده و خنثی تدبیر را در این تلاطم حوادث را بارها خوب بر دوش کشیده و به فرموده امام خمینی ره این ملت از مسوولان جلوتر و انقلابی تر است.

حقیقت ملت  در این ۳۸ سال پس از بیرون کردن نماد استکبار، داشتن همواره گزینه انقلابی گری بر روی میزش است و از شنیدن لرزه های صهیونیسم لذت می برد و این است درد لیبرمن!

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹