• کدخبر: 53378
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

لزوم پایداری و پیشرفت کشور مهندسی کار کردن در همه زمینه هاست

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در مراسم روز مهندس که در دانشگاه فنی و مهندسی برگزار شد اظهار کرد: امروز نه تنها لازمه استحکام بناها و ساخت و ساز در کشور مهندسی کار کردن است بلکه در همه زمینه ها مهندسی کار کردن ضرورت دارد.

امام جمعه گلپایگان گفت: لزوم پایداری و پیشرفت کشور مهندسی کار کردن در همه زمینه هاست.

حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا اسماعیلی در مراسم روز مهندس که در دانشگاه فنی و مهندسی برگزار شد اظهار کرد: امروز نه تنها لازمه استحکام بناها و ساخت و ساز در کشور مهندسی کار کردن است بلکه در همه زمینه ها مهندسی کار کردن ضرورت دارد.

وی ادامه داد: مهندسی کار کردن به مفهوم تدبیر و برنامه داشتن در امور است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با بیان حرکت زیبای دانشجویان دانشگاه فنی مهندسی مبنا بر کتابت قران تصریح کرد: ایت الله صافی تاکید زیادی بر قدردانی از این حرکت داشتند.
سال گذشته طرح کتابت قرآن کریم به صورت دست‌نویس به همت دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه فنی مهندسی گلپایگان با حضور زائران حضرت رضا(ع) در دارالقرآن کریم حرم مطهر آغاز شد و پس از آن برای ادامه کتابت به دانشگاه فنی گلپایگان انتقال یافت.
مهم‌ترین هدف از کتابت این قرآن به صورت دست‌نویس افزایش انس و الفت میان دانشجویان با قرآن کریم بوده است.
تمامی مراحل اهم از صحافی، کتابت و … توسط ۴۰۰ نفر از دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه گلپایگان اصفهان انجام شده و مدت زمانی که برای کتابت این قرآنی صرف شد، یک سال بوده است.
در پایان مراسم از این دانشجویان تقدیر شد.

درج دیدگاه