دیار عالمان

پنج ورزشکار گلپایگانی به تیم ملی دعوت شدند

کدخبر: 53619
فروردین ۲۱, ۱۳۹۶ در ساعت ۲:۰۹ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان اظهار کرد : سال گذشته پنج نفر از ورزشکاران شهرستان در رشته های والیبال، فوتبال، بسکتبال، کاراته و کشتی به تیم ملی دعوت شدند.

محمد رضا شمسی در جلسه ای که صبح امروز در اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد گفت : ۲۱ نفر از ورزشکاران ما نیز به تیم های مختلف استان دعوت شده اند .

وی عنوان کرد : ۳۶ رشته ورزشی در رده های سنی مختلف در گلپایگان وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تصریح کرد : رشته های ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال، کاراته، کشتی، بدنسازی و مسابقات سبک رکوردهای ورزشی توانسته اند در استان مقام های قهرمانی به دست آورند.

شمسی گفت : سال گذشته توانستیم میزبانی ۵۰ مسابقه ورزشی را در گلپایگان داشته باشیم.

وی اضافه کرد : همچنین ۳۰ اعزام به صورت تیمی به شهرهای مختلف کشور داشتیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گلپایگان بیان کرد : برگزاری همایش های پیاده روی و کوهنوردی در بخش های بانوان و خانوادگی و همچنین اعزام دوچرخه سواران به مشهد مقدس از جمله برنامه هایی بود که در سال گذشته انجام شد.

شمسی تصریح کرد : ما توانستیم در سالی که گذشت ۱۰ دوره آموزشی در رشته های فوتبال، والیبال، دو و میدانی، نجات غریق، آمادگی جسمانی و داوری فوتسال و ژیمناستیک برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه ۳۰ گروه کوهنوردی در شهرستان گلپایگان فعالیت می کنند افزود : دو گروه از این تعداد تنها مختص به بانوان و بقیه خانوادگی و یا مخصوص آقایان هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گلپایگان عنوان کرد : تشکیل اتاق فکر، کانون پیشکسوتان و خیرین و میزبانی مسابقات بزرگ کارهایی است که به دنبال اجرایی شدن آن در سال جدید هستیم.

شمسی با اشاره به اینکه همه پیشرفت های ورزشی گلپایگان را مدیون همکاری مسئولان شهرستان هستیم اضافه کرد : همه در جهت پیش برد ورزش شهرستان تلاش می کنیم.

انتهای پیام / دیار عالمان