• کدخبر: 54138
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  • چاپ خبــر

روحانی کم اورده؛ ظریفش رو اورده

استقبال‎های گسترده از رئیسی در حالی است که روحانی به عنوان مستقر نتوانست میدان امام اصفهان را از جمعیت حامیانش پُر کند. حتی ظریف نیز برای امداد او مرخصی گرفت و راهی اصفهان شد تا همراه روحانی عکس یادگاری بگیرد. به نظر می‎رسد روحانی و حامیانش اکنون به شدت نگران آن هستند تا انتخابات ۸۴ بار دیگر تکرار شود.

به گزارش دیار عالمان به نقل از رجانیوز؛پس از گلستان و مازندران این‎بار نوبت گیلان است تا پذیرای سید محرومان باشد. استقبال‎های گسترده از رئیسی در حالی است که روحانی به عنوان مستقر نتوانست میدان امام اصفهان را از جمعیت حامیانش پُر کند. حتی ظریف نیز برای امداد او مرخصی گرفت و راهی اصفهان شد تا همراه روحانی عکس یادگاری بگیرد.

 

به نظر می‎رسد روحانی و حامیانش اکنون به شدت نگران آن هستند تا انتخابات ۸۴ بار دیگر تکرار شود و فردی ناشناخته از کف نظرسنجی‎ها یکباره رئیس‎جمهور ایران شود. رویکرد تهاجمی او در روزهای اخیر و در مناظرات را نیز تحلیلگران نشانه‎ای از همین هراس می‎دانند. با این همه به نظر می‎رسد کار از کار گذشته و این تلاش‎های بی‎حاصل بیش از هر چیزی ضعف نشان دادن در افکار عمومی تلقی خواهد شد و به موج طوفان ابراهیمی یاری خواهد رساند.

 

این خبر تکمیل می‎شود…

 

 

ورود سید ابراهیم رئیسی به فرودگاه رشت:

 

 

درج دیدگاه