• کدخبر: 54147
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
  • چاپ خبــر
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

سند ۲۰۳۰ خیانتی بزرگ به اسلام / آموزش قرآن در مدارس ممنوع می شود

حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر اظهار کرد: دولت مردان ما در این چهار سال حل تمام مسائل و مشکلات را به برجام گره زده و به همه تلقین کردند که تنها با گفتمان منفعلانه می توان مشکلات را حل و سایه جنگ را از کشور دور کرد.

به گزارش دیار عالمان رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پذیرش سند ۲۰۳۰ از طرف آموزش و پرورش کشور اظهار کرد: دولت مردان امروز با پذیرش و امضاء این سند خیانتی بزرگ به اسلام و سیستم آموزش کشور کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر ظهر امروز در همایش بصیرت و روشنگری که در گلپایگان برگزار شد، گفت: یونسکو در یکی از بندهای این سند به لزوم توجه به زبان مادری پرداخته و بنا بر این بند آموزش و حفظ قرآن تا سن ۱۰ سالگی در مدارس ایران ممنوع خواهد بود.

وی با اشاره به حذف کنونی آموزش و حفظ قرآن از پیش دبستانی ها عنوان کرد: طبق اعلام آموزش و پرورش پیش دبستانی هایی که آموزش قرآن داشته باشند،  پروانه فعالیتشان لغو خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اشاره ای نیز به بند عدم آموزش و ترویج خشونت در این سند کرد و گفت: آموزش و پرورش با توجه به این بند باید مطالب درسی مرتبط با دفاع مقدس که پشتوانه اعتقادی و فرهنگی ایران است همچون داستان حسین فهمیده از کتاب های درسی حذف کند. 

حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر بیان کرد: آموزش و پرورش کشور با قبول این سند بسیاری از آموزه ها و باور های اسلامی را زیر سؤال برده و هم جنس بازی را به کودکان تعلیم می دهد.

وی گریزی نیز به برجام زد و گفت: دولت مردان ما در این چهار سال حل تمام مسائل و مشکلات را به برجام گره زده و به همه تلقین کردند که تنها با گفتمان منفعلانه می توان مشکلات را حل و سایه جنگ را از کشور دور کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حضور جوانان را دور کننده سایه جنگ از کشور دانست و بیان کرد: قبول بیگانگان به عنوان کدخدا و گفتمان ذلیلانه سایه جنگ را روی کشور می اندازد.

حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر اشاره ای به جنگ لیبی کرد و گفت: قذافی از زمانی که پذیرفت بر سر میز مذاکره بنشیند و تسلیحات و امکانات نظامی خود را تسلیم کند، جنگ را به کشور خود تقدیم کرد. 

وی با تاکید بر اینکه دولت به جوانان به عنوان تهدید نگاه می کند، تصریح کرد: جوانان کشور فرصت و اعتماد به آن ها موجب پیشرفت و توسعه خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع برجام عنوان کرد: روحانی و دولتش به جای قرار گرفتن در مسیر اقتصاد مقاومتی اقتصاد وابستگی را دنبال می کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر اظهار کرد: کشور باید بر اساس مدل انقلابی اداره شود، همان طور که ما با این مدل توانستیم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز باید دست های آلوده را در کشور قطع کرد، گفت: کسانی که افراد آلوده و فاسد را ذخایر نظام می نامند، نمی توانند فساد را در کشور از بین ببرند. 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان جمله نجاست نمی تواند نجاست را پاک کند، عنوان کرد: چطور می خواهیم کسانی که خودشان و اطرافیان و مدیرانشان آلوده به فساد هستند، بتوانند ریشه فساد را خشک کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر با اشاره به سابقه ۱۰ ساله آقای رئیسی در بازرسی کل کشور بیان کرد: آیت‌الله رئیسی در دوران مسئولیت خود ۳۰۰ قاضی فاسد را خلع لباس کرده و از دستگاه قضایی بیرون راند. 

وی اشاره ای نیز به بی حاشیه بودن آیت الله رئیسی کرد و گفت: شخصی که در کشور موقعیت ها و مسئولیت های فراوانی داشته به خاطر متانت و بی حاشیه بودن، در بین مردم شناخته شده نیست.

رئیس کمیسون فرهنگی مجلس اظهار کرد: آیت الله رئیسی در مناظره ها مصلحت نظام را به خودشان ترجیح داده و برای جلوگیری از لکه دار شدن نظام، تهمت ها و بد اخلاقی ها را تحمل کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر عنوان کرد: آقای رئیسی اخلاق مداری را سر لوحه تبلیغات خود قرار داده و این موضوع را به ستاد های خود نیز ابلاغ کرده اند.

وی با تاکید بر مردمی بودن ستاد های آیت الله رئیسی تصریح کرد: تمامی ستاد های تبلیغاتی این شخص به صورت کاملا مردمی و بر حسب وظیفه و بدون هیچ پشتوانه مالی اداره می شوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اشاره ای نیز به حضور جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی کرد و گفت: این دولت از چشم مردم افتاده و هر چه بیشتر دست و پا بزند بیشتر با مشکل مواجه خواهد شد.

انتهای پیام / دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹