• کدخبر: 54202
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
  • چاپ خبــر
درد دل یک معلم:

مسلمانان، مسلمانی ز سر گیرید…

چگونه یادمان رفت ان روزی که رئیس جمهور کشورمان به جای حمایت از ما ، در برخورد با اختلاص هشت میلیاردی صندوق فرهنگیان با لبخندی ملیح و دلنشین تسلی بخش روح و روانمان شد و گفت عزیزان غم مخورید کسی حقتان را نخورده این پول وامی بوده که تقدیم ۳۱ نفر بیچاره میلیاردی شده

به گزارش دیار عالمان، در تعجّم که چگونه قشر فرهنگی کشومان در فراموشی مطلق و با چشمانی بسته و خنده ای که رضایتی مصونعی را به رخ می کشد همچنان می خواهند به مصداق مار گزیده ای باشند که جرات دوباره ریسک کردن را دارد.
چگونه یادمان رفت ان روزی که رئیس جمهور کشورمان به جای حمایت از ما ، در برخورد با اختلاص هشت میلیاردی صندوق فرهنگیان با لبخندی ملیح و دلنشین تسلی بخش روح و روانمان شد و گفت عزیزان غم مخورید کسی حقتان را نخورده این پول وامی بوده که تقدیم ۳۱ نفر بیچاره میلیاردی شده که برای رفع و رجوع خواسته های دنیوی خویش کم آورده بودند اختلاصی صورت نگرفته .پس جای نگرانی نیست.
چگونه به فراموشی سپردیم وقتی که به خاطرعدم رعایت عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی خویش فریاد زدیم که زنجیر مشکلات بر پایمان سنگینی می کند ایشون باز هم با چشمانی مهربان و لبخند عذاب آورش ما را به پای منبر وعده های شیرینش خام کرد و در خفا چنان درس عبرتی به معترضان داد که دیگر جرات تکلم ندالشته باشند.
چرا ، به این زودی دچار الزایمر سیاسی و اجتماعی شدیم . چرا نباید با این ایده ها و افکار مسموم غربی سیاستمدارانی که مظلومانه در موجی از مشکلات هنوز هم پایبند به تعهدات خود نسبت به غربیان دوست نما هستند ، نگران آینده فرزندانمان باشیم.
اگر ازادی به بد حجابی و بی عفتی و لا ابالی گری هست که ایشون و دوستان مشترکش که همیشه مصداق روباه مکار و … عمل می کردند ، چنان زنان و دخترانمان را به ویروس وحشی غربگرایی الوده کرده اند که هیچ رئیس جمهور دیگه ای تا سال ها نمی تواند پاد زهری برایش بیابد.
اما اگر ازادی به معنای حضور فعال زنان در عرصه های علمی و فرهنگی و سیاسی و اجتماعی باشد که خوشبختانه آنان یکه تاز تمام عرصه ها هستند و اقایان سیاهی لشکرشان.
چگونه شما که به دانش آموزانتان درس صداقت و ایمان و راستگویی را می آموزید هنوز قدرت تشخیص راست را از دروغ ندارید.
ما همان مظلومان تاریخی هستیم که شاهانشان در ملا عام با لبخند ملیح زیرکانه با پنبه سر می بریدندو در آخر طلبکار جمع هم می شدند.
عدالت را شجاعانه در مقابل چشمان حیرت زده مردم بر دار خود خواهی و منیت های خویش می اویختند و می گفتند چاره ای جز این نبود چون سایه سیاه جنگ بر سرمان سنگینی می کرد باید که در راه رسیدن به آرامشی که پر از خفت و خواری هست قربانی داد.
من معلمم ، و معیارم برای تدریس اعتقاد و تعهد و وظیفه شناسی و در اخر کتب درسی هست که ان را هم می خواهند مطابق میل دوستان عزیزشان در غرب ویرایش کنند به طوری که فرزندانمان در آینده رنگ و بویی از ایمان و اعتقاد و مذهب را در کتب درسی احساس وودرک نکنند.
در آخر در این روزها ، در این آشفتگی اندیشه های خام و فریب خوردن های مکرر و آلوده شودن به ویروس مخرب غربگرایی یاد اون جمله امام قبل از انقلاب می افتم که می گفتند: ای مردم ، ای روحانیون اسلام از دست رفت .
و باید برای یاداوری این اخطار گفت: مسلمانان مسلمانی ز سر گیرید ….

نویسنده

نوشته شده توسط شهروند در اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۶

رنجنامه:
سلام
پس از برگزاری انتخابات ۹۶و انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور که جای تبریک به ایشان دارد،روز شنبه هواردان این کاندید به خیابان ها آمده و با راه انداختن کارناوال به شادی پرداختند.
آنچه جای بسی تاسف و ملالت دارد ایجاد تجمع ها و پرداختن به رقص و پایکوبی در بلاد تشیع و عالمان دینی دارد.
لذا ناراحتی خود را به درگاه حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا ارائه و از مرجه بزرگ این خطه حضرت ایت الله العظمی صافی گلپایگانی درخواست رسیدگی داریم؟
از امام جمعه محترم نیز؟
آیا این وضعیت نابهنجار که دیوار حیا و عفت را درهم ریخته شایسته یک شهر مذهبی است؟
از رسانه ها نیز درخواست رسیدگی داریم

نویسنده

نوشته شده توسط شهروند در اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۶

رنجنامه:
سلام
پس از برگزاری انتخابات ۹۶و انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور که جای تبریک به ایشان دارد،روز شنبه هواردان این کاندید به خیابان های شهر گلپایگان آمده و با راه انداختن کارناوال های زننده با سد معابر به شادی پرداختند.
آنچه جای بسی تاسف و ملالت دارد ایجاد تجمع های غیر دینی،اختلاط دختر و پسر،بی حجابی و بد حجابی و پرداختن به رقص و پایکوبی در بلاد تشیع و عالمان دینی بود
آنچه پیش آمد در شان این شهر مذهبی با این سابقه دینی و انقلابی نبود و میتوان گفت یک ابتذال فرهنگی اتفاق افتاد.
مگر گلپایگان شهر متدین و شهیدپرور نیست؟مگر گلپایگان شهر خیمه های برافراشته و شهر شور حسینی نیست؟
شایسته نیست به بهانه ی یک پیروزی اقداماتی انجام شود که موجب رنجش خاطر متدینین و خانواده شهدا و ایثارکران و دلسوختگان باشد چرا که شنیدن و دیدن این وضعیت قابل تحمل نبود
این شادی‌ها نباید به گونه‌ای باشد که شریعت اسلام را زیر سوال ببرد.
ین اسلام مسلمانان را به شاد‌بودن دعوت کرده است اما شادی‌ای که در چهارچوب شریعت دین و رضایت خدا و پیامبر(ص) بوده و در کنار آن سعادت باشد نه شادی‌ای که ما را از یاد خدا غافل کند.
لذا ناراحتی خود را به درگاه حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا ارائه و از مرجع بزرگ این خطه حضرت ایت الله العظمی صافی گلپایگانی درخواست رسیدگی داریم؟
از امام جمعه محترم نیز؟
آیا این وضعیت نابهنجار که دیوار حیا و عفت را درهم ریخته شایسته یک شهر مذهبی است؟
از رسانه ها نیز درخواست رسیدگی داریم

نویسنده

نوشته شده توسط شهروند در اردیبهشت ۳۱ام, ۱۳۹۶

درد خود را به چه کس بگوییم؟
بی حجابی و پیاده روی بی حجابان در گلپایگان؟
رقص و پایکوبی در معابر شهر؟

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰