• کدخبر: 54291
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۴۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۱۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

هیچ کسی نباید از آرمانهای امام عقب نشینی کند

امام جمعه گلپایگان با اشاره به سیره زندگی امیرالمومنین و شعار مرگ آری ولی ذلت هرگز یاداور شد: دشمنان ما اگر به ما آسیب نزنند سودی به ما نخواهند رسانید.

به گزارش دیار عالمان؛ امام جمعه گلپایگان گفت: هیچ کسی نباید از آرمانهای امام عقب نشینی کند.
حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی در نماز جمعه امروز که در مصلی برگزار شد اظهار کرد: مردم دین خود را به نظام  باا وجود مشکلات پرداخت کردند، اکنون زمان ادای دین و انجام تعهدات مسئولان است.
وی با اشاره به این نکته که بعد از تائید انتخابات توسط شورای نگهبان مسئولان باید در پی حل مشکلات، فرهنگی، اقتصادی ،، محرومین و کارخانجات باشند عنوان کرد: چهل و پنج میلیون رای در صندوق های آرا رای به نظام اسلامی بود.
امام جمعه گلپایگان افزود: مراقب باشیم حماسه سوزی نشود.
حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی تصریح کرد: حتی با وجود مشکلات هیچ نظامی کارامدتر از نظام اسلامی نیست‌.

وی با بیان اینکه در انتخابات این دوره از ریاست جمهوری تخلفاتی هم شد خاطرنشان کرد: میزان تخلفات به اندازه ای نبود که نتیجه را عوض بکند.
امام جمعه گلپایگان با اشاره به سیره زندگی امیرالمومنین و شعار مرگ آری ولی ذلت هرگز یاداور شد: دشمنان ما اگر به ما آسیبب نزنند سودی به ما نخواهند رسانید.

حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی در ادامه با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی در شهر کمره که آن زمان از مناطق گلپایگان بود متولد شده است.

وی افزود: اولین شهید راه امام که به مجتهد بی نشان نیز معروف است از گلپایگان استه که باعث افتخار این شهرستان است.

امام جمعه گلپایگان در پایان ضمن دعوت مردم به شرکت در گلریزان آزادی زندانی های جرایم غیر عمد در این ماه مبارک عنوان کرد: فردی قبل قبل از این ماه با پرداخت ۱۸ میلیون تومان پنج زندانی را آزاد کرد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱