دیار عالمان

مردم گلپایگان از فیض حضور در مراسم دعای ابوحمزه ثمالی باز نمانند

کدخبر: 54326
خرداد ۱۸, ۱۳۹۶ در ساعت ۱۱:۰۴ ق.ظ

به گزارش دیار عالمان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه قرآن، استغفار و دعاست، گفت: شهرستان گلپایگان با داشتن سابقه مذهبی با برگزاری مراسم های دینی در این ماه مردم را به شرکت در این برنامه ها تشویق می کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین یزدان بخش قاسمی در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان با اشاره به برگزاری دعای ابوحمزه ثمالی در سه نقطه از شهرستان عنوان کرد: متأسفانه با وجود پهن بودن سفره دعا و مناجات در شهرستان، استقبال خوب و مناسبی از این مراسم صورت نمی گیرد.

وی با دعوت از مردم ولایی و مذهبی شهرستان گلپایگان برای شرکت در مراسم دعای ابوحمزه ثمالی در شب های مبارک ماه رمضان بیان کرد: شرکت مردم در این مراسم علاوه بر فیض و بهره ای که نصیب آن ها می کند، برای برگزار کنندگان این مجالس نیز انگیزه و دلگرمی را در پی خواهد داشت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان به معرفی محل های برگزاری دعای ابوحمزه ثمالی در گلپایگان پرداخت و گفت: مراسم دعا و سخنرانی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین موسویان و با محوریت تفسیر سوره احزاب به همت هیئت یا حسین (ع) هر شب از ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه در مسجد جامع گلپایگان برگزار می شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمی اضافه کرد: هیئت انصارالحسین (ع) نیز در محل گلزار شهدا گلپایگان از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه مراسم دعا ابوحمزه ثمالی برپا می کنند.

وی عنوان کرد: برنامه دعا و سخنرانی دیگری نیز در محل هیئت مکتب الزهرا (س) به همت این عزیزان هر شب برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان اظهار کرد: مسلمانان و به خصوص مردم این شهرستان از فرصت طلایی این ماه استفاده کنند زیرا ماه رمضانی که گذشت دیگر تکرار پذیر نخواهد بود.

انتهای پیام / دیار عالمان