• کدخبر: 55779
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۰۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
  • چاپ خبــر
مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان خبرداد؛

اختصاص ۱۸۰ هزار متر زمین به پیست سوارکاری بسیج گلپایگان

مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان از اختصاص ۱۸۰ هزار متر زمین برای احداث پیست سوارکاری گلپایگان از طرف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار عالمان؛ میثم فتاحی از اختصاص ۱۸۰ هزار متر زمین برای احداث پیست سوارکاری از طرف سپاه شهرستان خبر داد.

مسئول هیئت سوارکاری ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان در گفت و گویی گفت: به کمک مالی ارگان ها و خیرین برای ساخت این پیست سوارکاری نیازمند هستیم.

وی با اشاره به اینکه این زمین از نظر ابعاد و شرایط یکی از بهترین زمین های سوارکاری در کشور خواهد بود تصریح کرد: با توجه به فراهم شدن فضای لازم اکنون نیاز به کمک سایر ارگان ها و گرفتن اعتبار توسط نماینده محترم است تا بتوانیم هر چه زودتر از این زمین بهره بردای کرد.

مسئول هیئت سوارکاری بسیج گلپایگان با اشاره به استقبال زیاد مردم شهرستان گلپایگان از این ورزش عنوان کرد: همایش روز سوارکاری با استقبال بیش از ۵ هزار نفر بیننده در شهرستان همراه بود.

فتاحی سوارکاری را در شهرستان یکی از ورزش های پرطرفدار دانست و خاطرنشان کرد: انشالله بتوانیم زمینه فعالیت سوارکاران را در مکانی در خور شان شاهد باشیم.

وی در پایان مکان احداث پیست سوارکاری را ضلع شمالی اردوگاه قدس واقع در کمربندی گلپایگان و خوانسار بیان کرد و گفت: به زودی این زمین در اختیار هیات سوارکاری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ دیار عالمان/گ.ف

 

درج دیدگاه