• کدخبر: 56001
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۰۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان

هدف بسیج خدمت رسانی به مردم و سازمان هاست/ ادارات به دید یک رقیب به بسیج نگاه نکنند

سرهنگ فروزاد فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان گفت: متأسفانه اداره ها و سازمان ها به دید یک رقیب به بسیج می نگرند و به همین علت همکاری لازم در این زمینه صورت نمی گیرد، در حالی که همه سازمان ها باید به این باور برسند که بسیج کمک کار آن ها است.

به گزارش دیار عالمان؛ فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان اظهار کرد: بسیج هیچ رقیبی برای سازمان ها و اداره ها نیست و صرفا با هدف خدمت رسانی و کم کردن مشکلات شهرستان فعالیت می کند.

سرهنگ محمود فروزاد در حاشیه مجمع راهبردی بسیج در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان عنوان کرد: بسیج با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در بحث خدمت رسانی به مردم این وظیفه را احساس کرده که کمک کار دولت های مختلف باشد.

وی تصریح کرد: دبیرخانه مجمع بسیج و کارگروه های تخصصی درقالب کارگروه هایی همچون کارگروه بسیج سازندگی، کارگروه زنان و خانواده، کارگروه اجتماعی، کارگروه دفاعی، کارگروه فرهنگی و سیاسی، کارگروه تربیتی و اخلاقی، کارگروه سلامت، کارگروه ورزش و … سعی دارند با ارائه راهکار مناسب مشکلات شهرستان را برطرف کنند.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان با تأکید بر اینکه مجموعه بسیج شهرستان جمع نخبگان و صاحب نظران بسیجی است، گفت: بسیج با استفاده از این ظرفیت در قالب کارگروه ها طرح های خود را ارائه داده و سپس این طرح ها در جلسه شورای بسیج چکش کاری و رفع اشکال می شوند.

سرهنگ فروزاد افزود: سپس طرح آماده شده با توجه به اولویت ها در مجمع بسیج که از اعضاء کارگروه ها، شوراهای قشری، مسئولان و رئیس اداره ها و افراد شاخص شهرستان تشکیل شده مطرح می شود و بعضی از اوقات مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با گلایه از اداره ها و سازمان های شهرستان بیان کرد: متاسفانه اداره ها و سازمان ها به دید یک رقیب به بسیج می نگرند و به همین علت همکاری لازم در این زمینه صورت نمی گیرد، در حالی که همه سازمان ها باید به این باور برسند که بسیج کمک کار آن ها است.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان عنوان کرد: عدم استقبال از طرح های پیشنهادی باعث شده که این طرح ها به نتیجه نرسیده و بازخورد منفی و دلسردی بسیجی ها را به دنبال داشته باشد.

وی اظهار کرد: امیدواریم اداره ها و سازمان های شهرستان در آینده تعامل و همکاری بهتری را در جهت حل مشکلات شهرستان با بسیج داشته باشند.

قابل ذکر است که در آخرین جلسه مجمع راهبردی بسیج با رأی گیری صورت گرفته حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی امام جمعه شهرستان به عنوان رئیس مجمع، حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی امام جمعه گلشهر به عنوان نائب رئیس و آقایان محمدرضا نوربخش و سید عطا عبدالمنافی به ترتیب به عنوان بازرس اول و دوم انتخاب شدند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه