• کدخبر: 56229
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۷
  • چاپ خبــر
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان خبرداد؛

افتتاح سه پروژه جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان در هفته دولت

پروژه ۱۷ هکتاری گل محمدی، ایجاد آبیاری کم فشار در مزرعه ۲۴ هکتاری و آبیاری بارانی در مزرعه ۹ هکتاری سه پروژه افتتاح شده جهاد کشاورزی گلپایگان در هفته دولت است.

به گزارش دیار عالمان؛ حیدرعلی گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به کاشت ۱۷ هکتار گل محمدی در یک مزرعه گفت: این پروژه در مزرعه ای به مساحت یکصد هکتار و با هزینه ای نزدیک به ششصد میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

وی اضافه کرد: تمام اعتبارات این طرح از طرف مزرعه دار و با هزینه شخصی تأمین شده که البته مقداری از هزینه ها مثل هزینه آبیاری تحت فشار توسط جهاد کشاورزی به ایشان بازگردانده می شود.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان عنوان کرد: طرح گسترش و احیاء باغ پسته و همچنین افزایش گل محمدی از دیگر برنامه های این فرد است که در فازهای بعدی اجرایی می شوند.

گل محمدی پروژه آبیاری کم فشار در یکی از مزارع گلپایگان را دیگر پروژه افتتاحی در هفته دولت معرفی کرد و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۲۴ هکتار و با مشارکت جهاد کشاورزی اجرا شده است.

وی افزود: ۷۰ میلیون از اعتبارات مورد نیاز توسط خود فرد و ۸۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان نیز توسط جهاد کشاورزی به صورت بلاعوض پرداخته شده است.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان گلپایگان با اشاره به ایجاد آبیاری بارانی در یکی دیگر از مزارع گلپایگان این طرح را پروژه بعدی افتتاح شده خواند و تصریح کرد: آبیاری بارانی در مزرعه نه هکتاری در روستای ملازجان در این هفته به بهره برداری رسید که ۳۹ میلیون از هزینه های آن آورده شخصی و ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آن نیز توسط جها کشاورزی شهرستان تأمین شده است.

 

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱