• کدخبر: 56298
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۱ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۱۰
  • چاپ خبــر
خطیب نماز عید قربان:

۴۰ میلیون رای به سبد نظام ریخته شد/ کسی حق ندارد جامعه را دو قطبی کند

حجت الاسلام والمسلمین شیخعلی خطیب نماز عید قربان با اشاره به اینکه مسئولان باید در بیان و ادبیات طوری صحبت کنند که همدلی و انسجام در بین مردم بیشتر شود، عنوان کرد: این وحدت و هم دلی ها است که جامعه را پیش می برد و ما باید قدر این وحدت موجود در بین مردم را بدانیم.

به گزارش دیار عالمان؛ امام جمعه موقت گلپایگان بیان کرد: ۴۰ میلیون رای به سبد نظام اسلامی ریخته شد کسی حق ندارد جامعه را به سمت دو قطبی سازی پیش ببرد.

حجت الاسلام والمسلمین شیخعلی در خطبه های نماز عید قربان امروز که در مصلی برگزار شد اظهار کرد: مردم با هم صمیمی هستند و انقلاب و نظام را دوست دارند و در هرعرصه ای لازم باشد به میدان می آیند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید در بیان و ادبیات طوری صحبت کنند که همدلی و انسجام در بین مردم بیشتر شود، عنوان کرد: مردم به وظایف دینی خود در قبال انقلاب عمل می کنند.

خطیب موقت جمعه افزود: این وحدت و هم دلی ها است که جامعه را پیش می برد و ما باید قدر این وحدت موجود در بین مردم را بدانیم.

مسئولان باید جواب گوی مطالبات مردم باشند

حجت الاسلام والمسلمین شیخعلی خطاب به مسئولان خاطرنشان کرد: خدمت به مردم باید در اولویت کارها قرار گیرد و مسئولان باید جواب گوی مطالبات مردم باشند.

وی هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دولت و ارائه برنامه ها دانست و گفت: شهیدان رجائی و باهنر نماد خدمت بی منت، جریان ارزشی و عملگرا بودند.

خطیب نماز عید قربان با اشاره به دیدار اخیر رهبری با اعضای دولت دوازدهم تصریح کرد: جهت گیری باید از اقتصاد رانتی و نفتی به سمت اقتصاد مردمی و مقاومتی تبدیل شود.

اساسی ترین کار برای ظهور را احیا غدیر است

حجت الاسلام والمسلمین شیخعلی در ادامه سخنان خود اساسی ترین کار برای ظهور را احیا غدیر دانست و بیان کرد: هر کس باید برخود لازم بداند غدیر را احیا کند.

وی در پایان از هیات مذهبی و پایگاه های بسیج و کانون های فرهنگی خواست هر کدام به نحوی در جهت احیا غدیر قدمی بردارند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

دی ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰