• کدخبر: 56728
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان

تجربه فرهنگ عاشورا در دفاع مقدس آویزه ی گوش مسئولان باشد

فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان سرهنگ فروزاد گفت: کارکرد فرهنگ عاشورا در دفاع مقدس به عنوان تجربه ای گران بها است که امیدواریم این تجربه و تجربه ی ایثار و جهاد دفاع مقدس چراغ راه مسئولان باشد.

به گزارش دیارعالمان؛ فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: تجربه فرهنگ عاشورا در دفاع مقدس آویزه ی گوش مسئولان باشد.

سرهنگ محمود فروزاد در نشست خبری که امروز ظهر به مناسبت هفته دفاع مقدس در سپاه برگزار شد اظهار کرد: اگر امروز پیشرفت هایی را در عرصه های مختلف می بینیم و علی رغم تمام تحریم ها، قطار انقلاب با آهنگ مناسبی به راه خود ادامه می دهد به خاطر فرهنگ عاشورایی و قیام اباعبدالله است.

وی با بیان اینکه فرهنگ عاشورا فرهنگ زنده و پویای جهان اسلام است، عنوان کرد: دفاع مقدس ما نیز نوعی فرهنگ است که متعلق به قشر خاصی نیست و متعلق به همه آحاد جامعه است.

فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان با یاداوری تمام رشادت ها و فداکاری های رزمندگان اسلام و حمایت همه جانبه دنیای استعمار از صدام خاطرنشان کرد: صدام با دلاوری بهترین جوانان ما که بهترین سنین خود را فدای انقلاب کردند، نتواست به مقاصد خود برسد.

سرهنگ فروزاد با اشاره به اینکه ۸ سال دفاع مقدس دانشگاه انسان سازی بود، تصریح کرد: فرهنگ دفاع مقدس مختص زمان جنگ نبوده است و این نشان دهنده کارائی نظام شیعی و حکومت علوی و فرهنگ عاشورایی است.

وی افزود: کارکرد فرهنگ عاشورا در دفاع مقدس به عنوان تجربه ای گران بها است که امیدواریم این تجربه و تجربه ی ایثار و جهاد دفاع مقدس چراغ راه مسئولان باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت گلپایگان در ادامه از برگزاری ۲۰۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد.

سرهنگ فروزاد با اعلام حضور حماسی و سازمان دهی شده ی حلقه های صالحین قبل از خطبه های نماز جمعه، بیان کرد: پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در نماز جمعه های شهرستان سخنرانی خواهند کرد.

وی در ادامه از نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس شهرستان، اجرای مسابقات ورزشی و قرآنی، دیدار با خانواده شهدا، اردوهای جهادی به مناطق محروم، نشست های مختلف روشنگری سیاسی با موضوعات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و همچنین قیام اباعبدالله، عطرافشانی قبور شهدا در گلزار های شهدا، اعزام سخنرانان و راویان به مدارس و مساجد، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم و همچنین برگزاری همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در چهارشنبه پنجم مهرماه خبرداد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹