• کدخبر: 56837
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۱۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
  • چاپ خبــر
یادگار هشت سال دفاع مقدس و فرمانده سابق سپاه گلپایگان:

برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بود

سرهنگ علیشاهی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت گلپایگان و هادی سیاسی بیان کرد: امروز هم دشمن قصد داشت با برنامه ریزی دراز مدت و برجام دو و سه و … در موضوعات کشور نفوذ کند

به گزارش دیار عالمان؛ فرمانده اسبق ناحیه مقاومت گلپایگان گفت: برجام عامل نفوذ استکبار در کشور بود.

سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه بیان کرد: تاریخ کشور از زمان قاجار تا امروز را اگر مورد بررسی قرار دهیم، میبینیم اگر  یک میلیون کیلومتر از خاک عزیز کشورمان از ایران جدا شد به خاطر نفوذ انگلیس، تزار روسیه و امریکا و سایر کشورهای غربی بود.

وی افزود: امروز هم دشمن قصد داشت با برنامه ریزی دراز مدت و برجام دو و سه و … در کشور نفوذ کند.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بعد از بحث هسته ای دشمن می خواست توانمندی دفاعی و موشکی ما را ازبین ببرد، تصریح کرد: خوشبختانه با رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب جلوی برجام های بعدی گرفته شد.

رزمنده گردان امام محمد باقر با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همواره گفته بودند که ما به امریکا اطمینان نداریم ولی به فرزندان خود که برای مذاکره رفته بودند اطمینان داشتند، خاطرنشان کرد: رسانه های داخلی امریکا و رژیم صهیونیستی حتی رئیس جمهور خود را قبول نداشتند.

وی بیان کرد: اما متاسفانه بعد از چهار سال و طی فرایند یک گفت و گوی طولانی می خواهند اصل گفت و گو را برهم بزنند یا تغییر دهند.

فرمانده سابق سپاه گلپایگان با بیان صحبت های رئیس جمهور کشورمان یاداور شد: گفت و گو قابل تغییر نیست و اگر آنها قصد برهم زدن برجام را داشته باشند ما نیز آن را نادیده خواهیم گرفت.

سرهنگ علیشاهی در ادامه در تائید صحبت های امام جمعه شهرستان با بیان اینکه صحبت های اخیر ترامپ تکرار سخنان ۱۷ سال پیش بوش است، مطرح کرد: ۱۷ سال است که استکبار با دست های چدنی و دستکش های مخملی در سدد براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه استکبار ستیزی یکی از خواسته های انقلاب، امام و رزمندگان اسلام بود  و این خواسته نباید بر زمین بماند تصریح کرد: ما باید همچون دوران دفاع مقدس در برابر فشار های اقتصادی که ایجاد می شود در جنگ نا برابر فرهنگی اقتصادی مقاومت کنیم.

رزمنده عملیات والفجر ۸ در ادامه افزود: مراقب باشیم با استحاله کردن اعتقادات، بنیان اعتقادی دوران انقلاب و دفاع مقدس عوض نشود و جای شهید و جلاد نیز تغییر نکند.

سرهنگ علیشاهی با یاداوری دوران انتخابات و عوض شدن جای شهید و جلاد به فرموده رهبری اظهار کرد: مراقب باشیم تحت تاثیر استحاله فرهنگی قرار نگیریم و پس از گذشت دو دهه دیگر از انقلاب جای شهدای زنده را با جلاد عوض نکنیم.

 

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

 

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰