• کدخبر: 57325
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
  • چاپ خبــر
رئیس بهزیستی گلپایگان:

خدمات ویژه سالمندان در شهرستان ها وجود ندارد

مرادی رئیس بهزیستی گلپایگان گفت: با کاهش موالید جامعه در آینده نچندان دور با پدیده سالمندی مواجهیم که اگر در این مورد پیش بینی لازم نشود ممکن است با آسیب های زیادی در کشور رو به رو شویم

به گزارش دیار عالمان؛ رئیس بهزیستی گلپایگان گفت: خدمات ویژه سالمندان در شهرستان ها وجود ندارد.

حسن مرادی در برنامه ویژه سالمندان که امروز ظهر در سالن ارشاد برگزار شد اظهار کرد: ایجاد خدمات ویژه سالمندان زمان بر است و شورای سالمندان برای احقاق حق سالمندان در شهرستان تشکیل شده است.

وی افزود: کسی که در چرخه سالمندی قرار می گیرد به جای اینکه از تجربیات آن استفاده شود از چرخه ی کار به طور کامل حذف می شوند.

رئیس بهزیستی گلپایگان در ادامه خاطرنشان کرد: بهترین مشاوران افرادی هستند که چون سالمندان تجربه کاری دارند.

مرادی با بیان اینکه سالمندی خاص بازنشستگی نیست عنوان کرد: سالمندی همه اقشار جامعه را در بر می گیرد.

وی با اشاره به اینکه چند سالی است که در بحث سالمندی در جامعه نگاه و توجه ویژه شده بیان کرد: سالمندان عمری را در جهت تلاش برای این جامعه سپری کردند.

رئیس بهزیستی گلپایگان در ادامه از افزایش امید به زندگی در کشور خبر داد و گفت: با کاهش موالید جامعه در آینده نچندان دور با پدیده سالمندی مواجه هستیم.

مرادی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: اگر در این مورد پیش بینی لازم نشود ممکن است با آسیب های زیادی در کشور رو به رو شویم.

گلپایگان برای تامین متخصص رادیولوژیست با مشکل مواجه است

رئیس شبکه بهداشت گلپایگان در ادامه مطرح کرد: گلپایگان برای تامین متخصص رادیولوژیست با مشکل مواجه است.

دکتر رستمی با بیان اینکه پس از یکسال دوندگی هنوز موفق به تامین متخصص رادیولوژیست در گلپایگان نشده ایم تصریح کرد: برای ماندگاری متخصصان در گلپایگان باید شهرستان توسعه پیدا کند.

وی افزود: افزایش مراکز فرهنگی تفریحی، فعال شدن دانشگاه ها، مدارس مناسب و … می تواند در ماندگاری متخصصان در شهرستان کمک شایانی کند.

رئیس شبکه بهداشت گلپایگان افزود: هم اکنون دو متخصص قلب، چهار متخصص داخلی، متخصص مغز و اعصاب، دو متخصص بی هوشی و چند اورولوژیست در شهرستان مشغول به کار هستند.

درج دیدگاه

بایگانی

مرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱