• کدخبر: 57340
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
  • چاپ خبــر
کارشناس و مشاور در امور خانواده و کودکان:

ترویج طغیان گری و خشونت سیاست و هدف اصلی بیشتر بازی های رایانه ای است

طبرزدی کارشناس و مشاور خانواده اظهار کرد: خانواده ها باید نسبت به عوارض و پیامد های ناگوار استفاده از بازی های رایانه ای توسط کودکان هوشیار بوده و سعی کنند اوقات فراغت کودکان خود را با سرگرمی های مناسب پر کنند.

به گزارش دیار عالمان؛ کارشناس و مشاور خانواده و کودک اظهار کرد: دشمن با ترویج بازی های رایانه ای تهاجمی و خشن قصد القاء اهداف و سیاست های مورد نظر خود به کودکان ما را دارد.

مرتضی طبرزدی در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان به مناسبت هفته کودک عنوان کرد: عرضه و استفاده بی رویه این بازی های طغیان گرانه توسط کودکان باعث شده آنان همین مراحل را در مدرسه و جامعه پیاده کرده و نرخ نزاع و درگیری به صورت صعودی به سنین پایین کشیده شود.

وی با تأکید بر اینکه بازی های خشن که اغلب ترویج شیطان پرستی است کودکان را به پوچی می رساند، گفت: خانواده ها باید نسبت به عوارض و پیامد های ناگوار استفاده از این بازی ها توسط کودکان هوشیار بوده و سعی کنند اوقات فراغت کودکان خود را با سرگرمی های مناسب پر کنند.

مسئول امور پیشگیری سازمان بهزیستی شهرستان گلپایگان بیان کرد: فشار های روانی ناشی از این بازی ها بر روی کودک اثر سوء داشته و باعث ایجاد عدم تعادل روانی و پایین آمدن ضریب هوشی آن ها می شود.

طبرزدی اظهار کرد: خانواده ها باید وقت بیشتری را با کودکان خود گذرانده و با اختصاص دادن مقداری از وقت خود برای بازی با کودک، مهارت ها و قوانین زندگی را به آن ها بیاموزند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

شهریور ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱