• کدخبر: 57415
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
  • چاپ خبــر
رئیس اداره استاندارد گلپایگان:

استاندارد ۶ واحد تولیدی در گلپایگان ابطال شد

رئیس اداره استاندارد گلپایگان گفت: استاندارد شش واحد تولیدی به دلیل عدم کیفیت مناسب و عدم تولید ابطال شد.

به گزارش دیار عالمان؛ رئیس اداره استاندارد گلپایگان از باطل شدن استاندارد شش واحد تولیدی به دلیل عدم کیفیت مناسب و در موردی عدم تولید خبر داد.

حمیدرضا امینی با اشاره به اینکه استاندارد در زمینه های مختلف و بحث مصرف بهینه انرژی تاثیرات زیادی دارد، اظهار کرد: استاندارد شامل فراورده ها و خدمات و کالاهایی تولیدی می شود.

وی در ادامه از بازرسی ۲۱۱ مورد واحد تولیدی و ۱۶۷ نمونه برداری از این واحد ها که مشمول استاندارد می شدند خبر داد.

رئیس اداره استاندارد گلپایگان عنوان کرد: برای چهار واحد تولیدی که به تازگی تاسیس شده بودند و یا محصول جدید ارائه دادند پروانه صادر شد.

امینی با اشاره به اینکه در صورت تعلیق پروانه ای از طرف استاندارد سه ماه مهلت داده می شود که واحد تولیدی سطح کیفی را به سطح استاندارد برساند، بیان کرد: چهار مورد نیز تعلیق پروانه در این مدت صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: هر دو ماه یکبار به طور میانگین از واحد های تولیدی بازرسی می شود.

رئیس اداره استاندارد گلپایگان همچنین از صدور ۴۰ مورد تائیدیه ایمنی در شش ماهه اخیر و نصب آسانسور خبر داد و گفت: تمام هدف ما بر این است که ایمنی و سلامت مردم تامین شود.

امینی با بیان اینکه دو آزمایشگاه صنایع غذایی و ساختمانی در گلپایگان وجود دارد و تاکنون ۲۶ مورد آزمون برگزارشده است، مطرح کرد: شهرستان گلپایگان و خوانسار شش آزمایشگاه همکار دارند که بازرسی از این آزمایشگاه ها نیز صورت گرفت.

وی از صدور سه پروانه انرژی در واحد های لبنی خبر داد و اظهار کرد: یک واحد تولیدی در صورت اینکه دستگاه های بهینه در مصرف انرژی داشته باشد پروانه مصرف انرژی دریافت می کند.

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰