• کدخبر: 57426
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۵۸ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
  • چاپ خبــر
جانشین فرمانده سپاه گلپایگان مطرح کرد:

لزوم بیداری دانش آموزان برای مبارزه با استکبار

یاوری جانشین فرمانده سپاه گلپایگان با تاکید بر لزوم بیداری همه اقشار جامعه به خصوص بیداری دانش آموزان برای مقابله با استکبار تاکید کرد.

به گزارش دیار عالمان؛ جانشین فرمانده سپاه گلپایگان به لزوم بیداری برای مقابله با استکبار در اقشار مختلف و دانش آموزان تاکید کرد.

سرهنگ حمیدرضا یاوری در جلسه ستاد ۱۳ آبان که امروز صبح در اداره آموزش و پرورش گلپایگان برگزار شد با بیان اینکه باید دشمنان خود را بشناسیم، عنوان کرد: اگر چه عاشورا در سال ۶۱ هجری قمری به وقوع پیوست ولی دشمن همچنان به دنبال ایجاد عاشورایی دیگر هستند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب زنده و پویا و همچنین نشات گرفته از مکتب عاشورا است گفت: در طی این انقلاب هر روز با جریان های جدیدی رو به رو بوده ایم و چیزی که می تواند ما را از این مشکلات نجات دهد پویایی ما است.

جانشین فرمانده سپاه گلپایگان با بیان اینکه همواره از ابتدای انقلاب امریکا به عنوان شیطان بزرگ در راس دشمنی ها با نظام ما بوده تصریح کرد: دولت امریکا دولتی مستقل نیست و مدیریت آن توسط صهیونیسم انجام می گیرد.

سرهنگ یاوری با یاداوری آتش افروزی ها امریکا در منطقه بیان کرد: امریکا علی رغم مشکلات سنگین اقتصادی که دارد چیزی حدود ۶۰۰ میلیون دلار که برابر ۶۰ سال در آمد نفتی کشور عراق است در چند وقت گذشته برای به وجود آمدن گروهک های تروریستی در خاورمیانه هزینه کرده است.

وی با اشاره به اینکه امریکا سعی کرد با به وجود آوردن انقلاب های مخملی و درگیری در  منطقه جنوب غرب آسیا را تصرف کند، خاطرنشان کرد: اما با فضل خدا نتوانست به هیچ یک از اهداف خود برسد.

جانشین فرمانده سپاه گلپایگان با بیان اینکه اگر این هزینه ها در صنعت و تولید کشور امریکا شده بود مسلما اثرات خوبی را در کشورشان می گذاشت، اظهار کرد: انشاالله به زودی خبر برچیده شدن سفره داعش نیز در منطقه اعلام خواهد شد.

سرهنگ یاوری در ادامه افزود: امروز نیز طرح و دشمنی جدیدی تحت عنوان اقلیم کردستان عراق چیده شده که انشالله این توطئه نیز خنثی می گردد.

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰