• کدخبر: 57449
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۳۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
  • چاپ خبــر
استاد دانشگاه امام حسین:

انقلاب صراط مستقیم و حقیقت عصر حاضر است

حجت الاسلام والمسلمین دانش، استاد دانشگاه امام حسین گفت: این انقلاب همان طور که زمینه بهشتی شدن برخی افراد را ایجاد کرد برای برخی افراد نیز زمینه جهنم می شود.

به گزارش دیار عالمان؛ پژوهشگر و استاد دانشگاه امام حسین علیه السلام بیان کرد: انقلاب صراط و حقیقت عصر ماست و مرگ ندارد.

حجت الاسلام علی دانش در همایش تربیت و تعالی که با محوریت حقیقت انقلاب و فرایند دولت اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این انقلاب همان طور که زمینه بهشتی شدن برخی افراد را ایجاد کرد برای برخی افراد نیز زمینه جهنم می شود.

وی با بیان اینکه مبادا کاری انجام دهیم که از حقیقت انقلاب جدا بیفتیم، تصریح کرد: حقیقت همواره از ابتدای جهان خلقت در حال رشد و نمو بوده است و دین چون جلوه ای از حقیقت است همواره در حال جریان و رشد است.

استاد دانشگاه امام حسین انقلاب اسلامی را برگرفته از حقیقت هستی و اسلام دانست و خاطرنشان شد: انقلاب اسلامی در تداوم حرکت انبیا است.

حجت الاسلام والمسلمین دانش با اشاره به اینکه در حکومت امیر المومنین نیز جلوه هایی از افراد شر و خیر وجود داشت عنوان کرد: ممکن است افرادی در این مسیر مردود شوند ولی حقیقت انقلاب اسلامی اراده خداوند است.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد که امروز به دنبال سازش قدرت ها هستند و گمان می کنند انقلاب رو به پایان است در زندان ها ساواک و عملیات های جنگ حضور داشتند یاداور شد: گاهی شرک و اعتقادات نادرست باعث می شود در جریان مشکلات مردد شوند.

پژوهشگر دانشگاه امام حسین (ع) تصریح کرد: ما امروز پا در خرخره دشمن گذاشتیم و امریکائی دیگر چیزی در دست ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین دانش با اشاره به افرادی که با تصور غلط به دنبال مدل گیری انقلاب از کشورهایی چون ژاپن و اندونزی و مدل های غربی … هستند خاطرنشان کرد: با الگوی غربی نمی توان دولت اسلامی ایجاد کرد و برای جامعه اسلامی باید دولت اسلامی داشت.

وی افزود: دولت اسلامی برگرفته از قوانین و الگوهایی است که در نظام اسلامی موجود است.

استاد دانشگاه امام حسین (ع) در پایان مطرح کرد: ما تمدن مقبول عصر غیبت می سازیم که مقدمه ساز ظهور است و نه تمدن موعود.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰