• کدخبر: 57791
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۲۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه شهرستان گلپایگان:

گلپایگان با ورشستگی آب مواجه است/ استاندار جدید اصفهان سفر به این شهرستان را در اولویت قرار دهد

امام جمعه شهرستان گلپایگان اظهار کرد: مسئولان باید با پیروی از خط امام و با سعی و کوشش سرمایه های گلپایگان را شناخته، موانع تولید را در این شهرستان برطرف کرده و در رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

به گزارش دیار عالمان؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی در گفت و گویی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرستان گلپایگان امروز نه اینکه با بحران آب بلکه با ورشکستگی آب مواجه بوده و روستاهای این شهرستان با مشکلات زیادی در این راستا دست و پنجه نرم می کنند.

امام جمعه شهرستان گلپایگان با اشاره به اینکه تاکنون جلسه های زیادی با مسئولان در این رابطه برگزار شده، تأکید کرد: استاندار جدید باید سفر به گلپایگان را در اولویت های کار خود قرار داده و هر چه زودتر فکری به حال مشکلات مردم این شهرستان کند.

وی با تشکر از زحمات استاندار قبلی تصریح کرد: مردم گلپایگان آنچنان که باید حمایت و نظارت استاندار قبلی را حس نکرده و انتظار توجه و عنایت ویژه از سوی استاندار جدید را دارند.

حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی با بیان اینکه انتظار می رود استاندار جدید با حضور در نماز جمعه گلپایگان با مردم جلسه عمومی برگزار کند، گفت: ما در نهاد نماز جمعه آمادگی داریم برای تقویت ارتباط چهره به چهره و عمل به شعار مرگ بر آمریکا برنامه ریزی کرده و زمینه ارتباط مستقیم مردم با استاندار و مسئولان شهرستان را مهیا کنیم.

امام جمعه شهرستان گلپایگان با تأکید بر اینکه ما در مبارزه با آمریکا باید خدمت گذاری بی منت به مردم را برگزینیم، خاطر نشان کرد: امروزه دشمنان ما و در رأس آن ها آمریکا دنبال جدا کردن مردم و مسئولان و ایجاد اختلاف و دو قطبی کردن جامعه است.

وی عنوان کرد: امیدواریم مسئولان با پیروی از خط امام و با سعی و کوشش سرمایه های گلپایگان را شناخته، موانع تولید را در این شهرستان برطرف کرده و در رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰