دیار عالمان

راهبرد هیأت رزمندگان اسلام، تقویت بصیرت دینی و تفکر انقلابی

کدخبر: 57939
آبان ۲۷, ۱۳۹۶ در ساعت ۱۰:۱۳ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان ،سرهنگ پاسدار محمود فروزاد در حاشیه مراسم سوگواری خاتم الانبیا(ص) و امام حسن مجتبی (ع) در حسینیه ثار ا… گلپایگان هدف از برپایی محفل رزمندگان اسلام را تعظیم شعائر مذهبی،نشر معارف و احیای تفکر انقلابی در شهرستان دانست.

مسئول هیأت رزمندگان اسلام شهرستان گلپایگان با اشاره به سیاست دشمن در جنگ نرم  در راستای جداکردن نسل جوان از  بنیادهای اعتقادی و ایجاد شبهات ضددین در رسانه های مجازی گفت:امروز پاسخگویی به شبهات اعتقادی،بسترسازی بصیرت انقلابی و احیای تفکر و منطق بسیجی بایستی از مبای خدشه ناپذیر هیآت مذهبی باشد.

وی در ادامه با اشاره به هدف مبارزاتی ائمه اطهار در راستای احیای تفکر ناب اسلامی و مقایسه صلح امام حسن علیه السلام و قیام امام حسین (ع) افزود: صلح امام حسن (ع) یک نوع نرمش قهرمانانه است. در نرمش قهرمانانه ، هدف ایستادگى پاى حرفها وشکست دشمن است.

وی با اشاره به اینکه صلح امام حسن(ع) یک نوع عقب نشینى تاکتیکى است گفت: امروز بعضى مسئولین به اسم عقب نشینى تاکتیکى و نرمش قهرمانانه ، دنبال تئوریزه و توجیه کردن ذلت سازش با استکبارهستند.قیام امام حسین(ع) با تعداد یاران اندک و صلح امام حسن (ع) هر دو در مفهوم استراتژی نظام اسلامی یک مفهوم را دارند.هر دو در زمان خود موثرترین اقدام بوده اند.

هیأت رزمنگان اسلام شهرستان گلپایگان هر ساله در مناسبتهای مختلف به برگزاری مراسم های ملی و مذهبی اقدام می کند و دهه آخر صفر امسال نیز همچون سالهای گذشته حسینیه ثارا… هیأت واقع در مجتمع بعثت بسیج پذیرای عاشقان اهل بیت(علیهم السلام) بود .

لازم به ذکر است در سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع)، مراسم ختمی برای درگذشتگان حادثه زلزله کرمانشاه در  محفل رزمندگان اسلام گلپایگان با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.