• کدخبر: 58051
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۳
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان

بسیج همان ظرفیت عظیم مردمی است/ بسیجیان گلپایگان در عرصه های مختلف مورد نیاز انقلاب استوار و پابرجا حضور خواهند داشت

فرمانده ناحیه بسیج سپاه گلپایگان گفت: مردم ایران اسلامی در عرصه های مختلف که نیاز انقلاب و نظام بوده ورود پیدا کرده و به بهترین نحو به وظایف خود عمل کرده اند.

به گزارش دیار عالمان، سرهنگ محمود فروزاد در سخنرانی امروز خود در بین صلاتین نماز جمعه که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، با تبریک هفته بسیج و نابودی داعش، اظهار کرد: بی تردید پیروزی بر جبهه استکبار و شجره خبیثه داعش مدیون تفکر و فرهنگ بسیجی بوده و این فرهنگ و تفکر در عرصه های مختلف دفاع از انقلاب و ارزش های انقلابی به خوبی خود را نشان داده است.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان با بیان اینکه دنیای استکبار در چندین سال اخیر تحت عنوان اسلام آمریکایی در قالب گروهی خونخوار همچون داعش در کشور های اسلامی شدید ترین جنایت ها و خبیث ترین کار ها را انجام داد، گفت: رزمندگانی از دل مردم با درک خطر موجود ظهور کرده و در برابر این تفکر مسموم قد علم کردند و توانستند خلافت این شجره ملعونه را متلاشی کنند، که این نشان دهنده کارکرد و کاربرد فرهنگ بسیجی است.

وی عنوان کرد: دنیای استکبار و در رأس آن آمریکای جهانخوار از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در تمام عرصه ها به دشمنی و بد عهدی و نقض عهد با این نظام پرداخته اند و امتحان دوباره و خوش بینی به آن ها کاری غیر منطقی و غیر عقلانی است.

سرهنگ فروزاد با تأکید بر اینکه بسیج همان ظرفیت عظیم مردمی است، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در عرصه های مختلف که نیاز انقلاب و نظام بوده ورود پیدا کرده و به بهترین نحو به وظایف خود عمل کرده اند.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان با اشاره به اینکه این نقطه قوتی برای نظام است، عنوان کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای جدا کردن مردم از بدنه نظام و خدشه دار کردن فرهنگ بسیجی انجام می دهد و نیاز است ما در جهت خنثی سازی این اقدامات ورود پیدا کنیم.

وی اظهار کرد: هدف اصلی بسیج خدمت رسانی و به کار گیری ظرفیت عظیم مردمی است و از ابتدای انقلاب تاکنون نیز مأموریت ها و مسئولیت های زیادی بر عهده این سازمان بوده و در همه عرصه ها برنامه های متنوعی داشته است.

سرهنگ فروزاد به بیان فعالیت های انجام شده به مناسبت هفته بسیج در گلپایگان با شعار محوری «بسیج مظهر مردم سالاری دینی» پرداخت و گفت: اجرای یادواره های شهدا با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، بزرگداشت مقام شامخ شهدا در رده های مختلف بسیج و دیدار با خانواده های معظم شهدا از برنامه های اجرا شده در هفته بسیج در گلپایگان است.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلپایگان افزود: اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی، اجرای نشست هایی با هدف تبیین موضوعات روز، فرهنگ بسیجی و اقتصاد مقاومتی و برنامه میقات صالحین با حضور حلقه های صالحین از دیگر برنامه های انجام شده در این هفته است.

وی با تأکید بر آماده بودن بسیجیان گلپایگان در تمام عرصه ها، اظهار کرد: بسیجیان شهرستان گلپایگان در تمام عرصه های مورد نیاز انقلاب و نظام همیشه آماده، استوار و پابرجا حضور خواهند داشت و هر جا که نیاز انقلاب و نظام باشد ورود پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه