• کدخبر: 58054
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۱ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۳
  • چاپ خبــر
راوی دفاع مقدس:

اگر باورهایمان درست نشود رفتارمان نیز اصلاح نمی شود/تصاویر

مسئول موسسه حماسه یاران با بیان اینکه مردم ایران مردمی هستند که همواره از ابتدای این انقلاب همواره با گذشت و جان فشانی در میدان ایستاده اند، گفت: باید به حال برخی مسئولان تاسف خورد که با دعواهای سیاسی به دنبال قدرت و حقوق های کلان هستند.

به گزارش دیار عالمان، حجت الاسلام والمسلمین وحید حجتی در یادواره شهدای کنار رودخانه که عصر پنجشنبه، در مسجد جامع روستای سعیدآباد برگزار شد، اظهار کرد: اگر باورهای ما درست نشود، رفتارمان نیز اصلاح نخواهد شد.

مسئول موسسه حماسه یاران، با اشاره به تاکیدهای رهبری بر مساله فرهنگ و اهتمام بر اصلاح آن عنوان کرد: سکان دار کشور از فرهنگ تعبیری دارد که حاضر است جان خود را فدای آن کند.

وی با بیان اینکه ادبیات ضرب المثلی مانند به من چه، کلاه خودت را سفت بگیر و … نباید در جامعه رواج داشته باشد، گفت: ادبیات ضرب المثلی این چنین برای جامعه ای است که با خدا میانه ای نداشته باشد.

حجت الاسلام حجتی با اشاره به اینکه جامعه و نسل امروز به ادبیات شهدا در زندگی نیاز دارند، خاطرنشان کرد: مثال هایی در زندگی شهدا وجود دارد که می تواند زندگی ها را تغییر دهد.

راوی دفاع مقدس افزود: اگر به زندگی شهدا نگاه کنیم محبت خدا آنها را به این جایگاه رساند و گمشده جامعه امروز ما نیز همین است.

وی با بیان اینکه اگر دوستی و محبت خداوند در دلهای ما جای نگیرد در تلاطم و مشکلات زندگی غرق خواهیم شد، تصریح کرد: محبت خداوند شادی آور است و باعث می شود بدی ها را در زندگی نبینیم.

حجت الاسلام والمسلمین حجتی با اشاره به کج روی ها و تمهیدات دشمن برای گمراهی جوانان اظهار کرد: سایت هایی برای شبهه افکنی در دین و وجود خدا ایجاد شده که متاسفانه جوانان زیادی را هم به سمت خود کشانده است.

مسئول موسسه حماسه یاران با بیان اینکه مردم ایران مردمی هستند که همواره از ابتدای این انقلاب همواره با گذشت و جان فشانی در میدان ایستاده اند و خون های زیادی در این راه ریخته شده عنوان کرد: باید به حال برخی مسئولان تاسف خورد که با دعواهای سیاسی به دنبال قدرت و حقوق های کلان هستند.

وی خاطرنشان کرد: برخی افراد در این نظام  پستهای گوناگون را اشغال کرده اند در صورتی که جوانان تحصیلکرده شغل و امکان ازدواج ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین حجتی با اشاره به تاکیدات رهبری در امر اقتصاد مقاومتی و وجود مشکلات تصریح کرد: درد ما دعواهای اختلافی بر سر قدرت است.

درج دیدگاه