• کدخبر: 58322
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۱۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۸
  • چاپ خبــر

اصحاب وقف در گلپایگان تجلیل شدند

گلپایگان با وجود کمی جمعیت نسبت به برخی شهرستان های استان بیشترین میزان وقف را طی ماه های گذشته به خود اختصاص داده است

به گزارش دیار عالمان، اصحاب وقف در گلپایگان تجلیل شدند.

حجت الاسلام سیدعلی موسوی خراسانی، در آیین تجلیل از اصحاب وقف که در امامزاده ۱۷ تن گلپایگان، برگزار شد، با انتقاد به نمایندگانی که در مجلس نامه تقدیر از سردار سلیمانی را امضا نکردند، اظهار کرد: ایران با این شکست به عنوان یک قدرت مسلم منطقه ای و جهانی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه داعشیان افرادی بودند که با اقدام و کشتار خود در قرن ۲۱ از قرون وسطی بی رحم تر عمل کردند، گفت: این افراد جلوی بچه سه ساله پدر و مادرش را کشتند و سربریدند و پوست آنان را کندند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، با بیان اینکه دشمنان اسلام دست از دشمنی برنخواهند داشت مگر زمانی که ما را به تبعیت خود دربیاورند، خاطرنشان کرد: اینها با به راه اندازی قائله داعش می خواستند در مقابل ایران قد علم کنند که اکنون سوریه و عراق و بحرین و یمن را نیز در حال از دست دادن هستند.

امام جمعه گلشهر، با یاداوری اینکه آخرین شریان زندگانی دشمن در کشور قطع کردن دست مفاسد اقتصادی است، بیان کرد: خوشبختانه در این قضیه قوه قضائیه و به پشتوانه آن نیروی انتظامی گام های محکمی را برداشتند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی، یاداور شد: هرکسی بخواهد در مقابل این نظام که پایه آن خدائی است بایستد از تیغ تیز انتقاد ما مصون نخواهد بود.

امام جمعه گلشهر با اشاره به افزایش وقف در زمان اخیر، تصریح کرد: این خود موفقیتی است که باید مسئولان قدر بدانند.

رئیس اداره اوقاف گلپایگان گفت: ۱۶ وقف جدید در سال ۹۶ به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ تومان به ثبت رسید.
حجت الاسلام والمسلمین طاهری با اشاره به میزان جمعیت و سرانه وقف در شهرستان های استان خاطرنشان کرد: گلپایگان با وجود کمی جمعیت نسبت به برخی شهرستان ها بیشترین میزان وقف را در استان طی ماه های گذشته به خود اختصاص داد.
گلپایگان اکنون ۹۰۰ موقوفه و ۲ هزار و ۳۵۱ رقبه دارد.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰