• کدخبر: 58426
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۸ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
  • چاپ خبــر
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان:

ایمان عامل آرامش جامعه است

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جماعات استان اصفهان، گفت: هرجا ایمان باشد آرامش هست و به همین دلیل با وجود تهدیدها و تحریم ها در جایگاه خود محکم ایستاده ایم.

به گزارش دیار عالمان، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا صالحیان، در جلسه شورای اداری و تودیع و معارفه امام جمعه گلپایگان، اظهار کرد: امریکا با وجود داشتن تکنیک و تکنولوژی و صنعت نظامی و همچنین قدرت امنیت ندارد.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان، با اشاره به ناامنی های هر روزه امریکا تصریح کرد: هرجا ایمان باشد آرامش هست و به همین دلیل با وجود تهدیدها و تحریم ها در جایگاه خود محکم ایستاده ایم.

وی در ادامه افزود: نظرها و رهنمودهای حکیمانه رهبر بزرگ انقلاب و مجاهدت های افرادی چون شهید حججی و ایثارگری های سردار سلیمانی است که این نتایج را برای ما رقم زده است.

حجت الاسلام والمسلمین صالحیان، با تاکید به حضور مسئولان در نماز جمعه و الگوسازی برای مردم، بیان کرد: امام جمعه و مسئولان دست در دست هم برای پیشرفت شهرستان باید با وحدت و صمیمیت حرکت کنند.

۹۰ درصد مشکلات جامعه با نماز قابل حل است

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به جایگاه نماز و برکات آن در جامعه گفت: ۹۰ درصد مشکلات جامعه در غالبهای سیاسی، اخلاقی، امنیتی و …با نماز قابل حل است.

آیت الله عبدالنبی نمازی، عنوان کرد: مسئولان اگر می خواهند آینده کشور با پیشرفت و اقتدار پیش رود و جوانان سالم بمانند تنها راهش نماز است.

امام جمعه کاشان با تاکید بر لزوم حضور مسئولان در نماز جمعه تصریح کرد: حضور مسئولان در صفوف ابتدایی نماز علاوه بر اعتماد بیشتر مردم، الگو سازی نیز میشود.

نماز جمعه حلقه ارتباطی بین حکومت و مردم است

حسین فراست، فرماندار گلپایگان در ادامه بیان کرد: نماز جمعه حلقه ارتباطی بین مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به اینکه پارسال در این فصل تاکنون حداقل ۴۰ میلی لیتر بارش باران داشتیم، گفت: متاسفانه امسال هنوز هیچ گونه بارشی نداشته ایم.

فرماندار گلپایگان ضمن تشکر از مردم برای کمک های داوطلبانه به هم وطنان زلزله زده غرب کشور، خاطرنشان کرد: کانکس بهترین راه حل برای اسکان موقت هموطنان است.

فراست یاداور شد: با وجود امکانات سردی هوا برایمان غیر قابل تحمل است و همشهریان می توانند با جمع اوری کمک برای اسکان موقت هم وطنان و تهیه کانکس تاثیر گذار باشند.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ ن

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰