• کدخبر: 58484
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۵۶ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
  • چاپ خبــر
فرماندار گلپایگان خبر داد:

۴ هزار نفر در ۱۵۲ واحد تولیدی در شهرستان گلپایگان اشتغال دارند

فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه ۴ هزار نفر در ۱۵۲ واحد تولیدی در شهرستان گلپایگان اشتغال دارند، گفت: هنر ما در این است که بتوانیم در زمینه اشتغال وضعیت موجود را حفظ کنیم.

به گزارش دیار عالمان،حسین فراست در جلسه تقدیر از کارکنان برتر مجموعه سردساز خودرو که عصر دیروز برگزار شد، اظهار کرد: ۴ هزار نفر در ۱۵۲ واحد تولیدی اعم از کارخانجات و کارگاه ها در شهرستان گلپایگان اشتغال دارند.

فرماندار گلپایگان با اشاره به وضعیت نابه سامان اشتغال در شهرستان تصریح کرد: هنر ما در این است که بتوانیم در زمینه اشتغال وضعیت موجود را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه اگر کسی یک ساعت در طول هفته کار کند شاغل محسوب می شود، عنوان کرد: شغل باید جوابگوی هزینه نسبی یک خانواده در حد نرم طبیعی جامعه باشد.

فراست افزود: اشتغال باید پایدار و مستمر باشد و هزینه یک هفته در یک روز تامین نمی شود.

فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه بخش و مدیریت دولتی پاسخ گوی نیازهای جامعه نیست، مطرح کرد: تجربه نشان داده است که بخش خصوصی موفق تر از بخش دولتی عمل می کند.

وی با بیان اینکه حقوق و مزایا در بخش خصوصی بر حسب توان کار و مدیریت و تولید پرداخت می شود، گفت: افراد چون در مجموعه های خصوصی خود را در تولید سهیم می دانند و برای رسیدن به هدفی که مدیریت صنعتی ترسیم کرده، تلاش می کنند، پیشرفت بیشتری حاصل خواهد شد.

برای هر اشتغال جدید ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون باید هزینه کرد

رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان گفت: برای هر اشتغال جدید ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون باید هزینه کرد.

محسن اتحادی در این جلسه خاطرنشان کرد: امسال سه واحد جدید داشتیم که تنها ۵۰ شغل جدید ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه این واحد تولیدی با ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون اشتغال ایجاد کرده، افزود: ولی شرکت سردساز خودرو توانسته برای شهرستان ۱۷۰ اشتغال داشته باشد.

رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان با اشاره به اینکه با تعطیل شدن هر واحد تولیدی و به تبع آن بیکاری و مشکلاتی که برای خانواده ها پیش می آید، گفت: تخلفات و مفاسد اجتماعی را می توان با اشتغال کنترل کرد.

اتحادی با بیان اینکه هر زندانی ۲۰ تا ۳۰ برابر یک دانش آموز هزینه برای کشور دارد، تصریح کرد: اگر سرمایه کشور اشتغال شود، صرف مفاسد اجتماعی نخواهد شد.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰