• کدخبر: 58593
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۳ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه بسیج و سپاه گلپایگان:

فتنه از اول انقلاب بوده و مختص حزب و گروه خاص نیست

فرمانده بسیج و ناحیه سپاه گلپایگان با بیان اینکه فتنه خط قرمز نظام است، تصریح کرد: فتنه از اول انقلاب بوده و اکنون نیز همچنان هست و وظیفه ما نیز روشنگری است.

به گزارش، دیار عالمان، سرهنگ محمود فروزاد در ستاد برنامه ریزی نهم دی شهرستان، اظهار کرد: فتن از ابتدای انقلاب بوده است و مختص حزب و گروه خاصی نیست.

فرمانده ناحیه بسیج و سپاه گلپایگان با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب دشمن با روش های مختلف بحث مقابله با نظام را پیش گرفته است، گفت: دشمن پس از امتحان شیوه های مختلف و در نهایت جنگ نرم و فتنه هایی که از ابتدای انقلاب بوده از قبیل ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه سال ۸۸ انقلاب را درگیر کرده است.

وی افزود: اگر جایی انقلاب ما ضربه خورده به خاطر بی بصیرتی برخی عوام و یا خواص بوده است.

سرهنگ فروزاد با اشاره به لزوم برگزاری نشست های بصیرتی در مساجد و مدارس و دانشگاه ها، عنوان کرد: باید به برگزاری بحث های بصیرتی اهمیت بیشتری داده شود.

فرمانده بسیج و ناحیه سپاه گلپایگان با بیان اینکه فتنه خط قرمز نظام است، تصریح کرد: فتنه از اول انقلاب بوده و اکنون نیز همچنان هست و وظیفه ما نیز روشنگری است.

وی با تاکید به برگزاری چنین نشست هایی در سطح ادارات، خاطرنشان کرد: باید زوایای پنهان فتنه هایی از قبیل سال ۸۸ که انقلاب با آن درگیر بود نشان داده شود.

سرهنگ فروزاد افزود: نسل جوان و نوجوان ما نیز باید با این مفاهیم از طریق فضای مجازی، هنر و …آشنا شوند.

امام جمعه گلپایگان نیز در ادامه مطرح کرد: مراسمی چون نهم دی که اهمیت ملی دارند نباید جایگاه بیاناتی از قبیل انتقاد به دولت باشد.

ایت الله طهماسبی اضافه کرد: سخنرانانی که انتخاب می شوند باید این مسائل را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه امروز بیش از هر چیز نیازمند وحدتیم گفت: در این مراسم ضمن اینکه توطئه های دشمنان موشکافی می شود، خطوط قرمز نظام نیز بیان شود.

 

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹