• کدخبر: 58642
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۰۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

آقای فرماندار مردم همچنان در انتظار تحقق وعده ها هستند

امام جمعه گلپایگان گفت: سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در حال گذراندن آخرین فصل خود است، مردم هم چنان در انتظار عملی شدن وعده ها هستند.

به گزارش دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مسجد جامع گوگد برگزار شد، اظهار کرد: سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در حال گذراندن آخرین فصل خود است، مردم هم چنان در انتظار عملی شدن وعده ها هستند.

امام جمعه گلپایگان بیان کرد: فرماندار عزیز، تلاش کنید هر چه می توانید شغل ایجاد کنید.

وی با بیان اینکه ایجاد هر شغل خانواده ای را نجات می دهد، تصریح کرد: بیکاری فساد و معضلات دیگر را در جامعه به وجود می آورد.

آیت الله طهماسبی اضافه کرد: باید تولید و اشتغال را رونق دهیم و با درایتی که به خرج داده می شود، باید از بیکاری مجموعه های کارگری جلوگیری شود.

امام جمعه گلپایگان در ادامه با اشاره به پنجم دی روز ایمنی در برابر زلزله، خاطرنشان کرد: زلزله های اخیر کشور نشان از زلزله خیز بودن کشورمان دارد.

وی با بیان اینکه از دستورات دین است که باید در مقابل بلایای طبیعی خود را ایمن کنیم، گفت: خانه ها باید در مقابل زلزله مقاوم ساخته شوند و اگر کوتاهی کنیم مسئولیم.

آیت الله طهماسبی از شهرداران خواست در مورد مقاوم سازی خانه ها سخت گیری بیشتری داشته باشند.

امام جمعه گلپایگان در ادامه با گرامیداشت سالروز نهضت سواد آموزی، عنوان کرد: این برای جامعه اسلامی ننگ است که بعد از گذشت چهل سال از انقلاب بی سواد و یا کم سوادی داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سواد آموزی یک فریضه است که همچون نماز برای ما واجب است.

انتهای پیام/ دیار عالمان/پ

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰